1.8 Hybrid Business Plus Garantie
Toyota Yaris 1.0 Vvt-I Style Navigatie

Kenmerken
| Prijs | € 10.999,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 43.547 km |
| Bouwjaar | 2015 |
| Modeljaar | 2014 |
| Kenteken | HP-763-T |
| Kleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 15 december 2015 |
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik | 4,1 l/100km |
|---|---|
| APK datum | 10 juli 2026 |
| Laadvermogen | 495 kg |
| Trekgewicht | 730 kg |
| Afmetingen | 3,95 x 1,7 x 0 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Acceleratie (0-100) | 15 s |
| Topsnelheid | 155 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 119 - € 129 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 955 kg |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Carrosserietype | Hatchback |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 95 g/km |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Zitplaatsen | 5 |
| Aantal Versnellingen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 69 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Nee |
| APK bij levering | Nee |
| Gecombineerd vermogen PK | 69 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 51 KW |
| Dealer onderhouden | Ja |
| Apple Carplay | Nee |
| Android Auto | Nee |
Bijzonderheden
Opties
- Cruise control
- Electronic climate controle
- Metaalkleur
- Navigatiesysteem full map
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Armsteun voor
- Bestuurdersairbag
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Boordcomputer
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Knie airbag(s)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel en versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Passagiersairbag
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Rookvrij
- Start/stop systeem
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Zij airbag(s) voor
Ook interessant voor jou
Zonneveld Almere B.V.
De Huchtstraat 9
1327 EA
ALMERE





























































