1.5 Vvt-I Aspiration Nl Auto Trekhaak Camera Clima Cruise
Toyota Prius 1.8 Executive Solar Pack

Kenmerken
| Prijs | € 11.949,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 164.949 km |
| Bouwjaar | 2015 |
| Modeljaar | 2009 |
| Kenteken | KFK-89-L |
| Kleur | Wit |
| Datum eerste toelating | 3 februari 2015 |
| Brandstof | Hybride |
| Verbruik | 4 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 465 kg |
| Wielbasis | 2,7 m |
| Acceleratie (0-100) | 10 s |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 199 - € 217 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.340 kg |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Carrosserietype | Hatchback |
| Emissieklasse | 5 |
| CO2-emissie | 92 g/km |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 136 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Nee |
| APK bij levering | Ja |
| Gecombineerd vermogen PK | 136 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 100 KW |
| Dealer onderhouden | Ja |
| Apple Carplay | Nee |
| Android Auto | Nee |
Bijzonderheden
Opties
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parelmoer lak ‘Pearl White’ (110)
- Buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Getint warmtewerend glas
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Mistlampen voor
- Regensensor
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- Electronic climate controle
- Lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Armsteun achter
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Hoofdsteunen actief
- Knie airbag(s)
- Parkeer assistent
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Overige
- Elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen
- Instructieboekjes aanwezig
- Solar Roof pack
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Ook interessant voor jou
Oostendorp Nijmegen
Hulzenseweg 22
6534 AN
NIJMEGEN



















































