1.0 Vvt-I X-Play
Toyota Aygo 1.0 Vvt-I X-Play

Kenmerken
| Prijs | € 9.850,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 77.957 km |
| Bouwjaar | 2015 |
| Modeljaar | 2014 |
| Kenteken | 6-ZBT-49 |
| Kleur | Rood |
| Datum eerste toelating | 25 februari 2015 |
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik | 3,8 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 410 kg |
| Afmetingen | 3,46 x 0 x 0 m |
| Wielbasis | 2,34 m |
| Acceleratie (0-100) | 14 s |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 70 - € 76 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 830 kg |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Carrosserietype | Hatchback |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 88 g/km |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Zitplaatsen | 4 |
| Aantal Versnellingen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 69 pk |
| Onderhoudshistorie | Nee |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Nee |
| APK bij levering | Ja |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Gecombineerd vermogen PK | 69 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 51 KW |
| Dealer onderhouden | Nee |
| Apple Carplay | Nee |
| Android Auto | Nee |
Bijzonderheden
Opties
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel en versnellingspook
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
Overig
- 1e eigenaar
- Achteruitrijcamera
- Airbags
- All season banden
- Dealer onderhouden
- Lichtmetalen velgen 15"
- Navigatie
- Reserve wiel ( thuiskomer )
- Start/stop systeem
- Two tone lak
Ook interessant voor jou
Mengelers Automotive Landgraaf B.V.
Baanstraat 129
6372 AE
LANDGRAAF















































