1.8 Full Hybrid Executive
Toyota Yaris 1.3 Vvt-I Aspiration

Kenmerken
| Prijs | € 8.900,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 87.109 km |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kenteken | 02-TKT-3 |
| Kleur | Rood |
| Datum eerste toelating | 8 maart 2012 |
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik | 5,2 l/100km |
| APK datum | 8 maart 2027 |
|---|---|
| Trekgewicht | 900 kg |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Acceleratie (0-100) | 11 s |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 119 - € 129 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.000 kg |
| Cilinderinhoud | 1.329 cc |
| Carrosserietype | Hatchback |
| Emissieklasse | 5 |
| CO2-emissie | 120 g/km |
| Energielabel | B |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Zitplaatsen | 5 |
| Aantal Versnellingen | 6 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 99 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Nee |
| APK bij levering | Nee |
| Gecombineerd vermogen PK | 99 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 73 KW |
| Dealer onderhouden | Ja |
| Apple Carplay | Nee |
| Android Auto | Nee |
Bijzonderheden
Opties
Entertainment & Media
- Bluetooth
- Boordcomputer
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
Interieur & Comfort
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur multifunctioneel
- Stuur verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Cruise control
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Overige
- Dealer onderhouden
Ook interessant voor jou
Autobedrijf Wilmink Hengelo
Höltersweg 49
7556 BS
HENGELO OV






































