1.8 Full Hybrid Executive
Toyota Auris 1.8 Full Hybrid Dynamic

Kenmerken
| Prijs | € 9.749,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 172.523 km |
| Bouwjaar | 2011 |
| Modeljaar | 2010 |
| Kenteken | 63-RVX-8 |
| Kleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 10 augustus 2011 |
| Brandstof | Hybride |
| Verbruik | 4 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 450 kg |
| Afmetingen | 4,25 x 0 x 0 m |
| Wielbasis | 2,6 m |
| Acceleratie (0-100) | 11 s |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 226 - € 247 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.355 kg |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Carrosserietype | Hatchback |
| Emissieklasse | 5 |
| CO2-emissie | 93 g/km |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 136 pk |
| Onderhoudshistorie | Nee |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Nee |
| APK bij levering | Ja |
| Gecombineerd vermogen PK | 136 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 100 KW |
| Dealer onderhouden | Nee |
| Apple Carplay | Nee |
| Android Auto | Nee |
Bijzonderheden
Opties
- Airco (automatisch)
- Cruise control
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metallic lak (001)
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersairbag
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless entry
- Knie airbag(s)
- Lederen stuurwiel en versnellingspook
- Mistlampen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersairbag
- Radio-CD/MP3 speler
- RDW Teller rapport, en 12 maanden/15.000 km pechhulp, complete aflever-inspectiebeurt, een halve tank brandstof, volledige re-conditionering van in- en exterieur. en daarbovenop een onderhoudsbeurt conform fabrieksspecificatie en 12 maanden garantie.
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Zij airbag(s) voor
Ook interessant voor jou
Autobedrijf Helmond B.V.
Ant van Diemenstraat 6
4104 AE
CULEMBORG



































