1.8 Full Hybrid Executive
Toyota Yaris 1.5 Full Hybrid Dynamic

Kenmerken
| Prijs | € 9.748,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 206.677 km |
| Bouwjaar | 2012 |
| Modeljaar | 2011 |
| Kenteken | 02-XXT-2 |
| Kleur | Wit |
| Datum eerste toelating | 12 september 2012 |
| Brandstof | Hybride |
| Verbruik | 3,7 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 495 kg |
| Afmetingen | 3,91 x 0 x 0 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Acceleratie (0-100) | 11 s |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 145 - € 158 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.070 kg |
| Cilinderinhoud | 1.497 cc |
| Carrosserietype | Hatchback |
| Emissieklasse | 5 |
| CO2-emissie | 85 g/km |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 101 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Nee |
| APK bij levering | Ja |
| Gecombineerd vermogen PK | 101 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 74 KW |
| Dealer onderhouden | Ja |
| Apple Carplay | Nee |
| Android Auto | Nee |
Bijzonderheden
Opties
- Achteruitrijcamera
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruise control
- Electronic climate controle
- Keyless entry
- Lederen/stof bekleding
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur parelmoer
- Panoramadak
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Armsteun voor
- Audio installatie premium
- Bestuurdersairbag
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Knie airbag(s)
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel en versnellingspook
- Mistlampen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Passagiersairbag
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- RDW Teller rapport, en 12 maanden/15.000 km pechhulp, complete aflever-inspectiebeurt, een halve tank brandstof, volledige re-conditionering van in- en exterieur. en daarbovenop een onderhoudsbeurt conform fabrieksspecificatie en 12 maanden garantie.
- Regensensor
- Rookvrij
- Sportonderstel
- Start/stop systeem
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Zij airbag(s) voor
Ook interessant voor jou
Automobielbedrijf Kooijman Tiel B.V.
Marconistraat 23
4004 JM
TIEL





































































