Touring Sports 1.8 Hybrid Aspiration
Toyota Avensis Touring Sports 1.8 Vvt-I Executive Business Premium Automaat

Kenmerken
| Prijs | € 13.445,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 191.331 km |
| Bouwjaar | 2015 |
| Modeljaar | 2015 |
| Kenteken | PX-619-N |
| Kleur | Wit |
| Datum eerste toelating | 4 augustus 2015 |
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik | 6,4 l/100km |
|---|---|
| APK datum | 4 augustus 2026 |
| Laadvermogen | 615 kg |
| Trekgewicht | 1.600 kg |
| Afmetingen | 4,82 x 1,81 x 1,48 m |
| Wielbasis | 2,7 m |
| Acceleratie (0-100) | 10 s |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 226 - € 247 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.405 kg |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Carrosserietype | Stationwagon |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 148 g/km |
| Energielabel | C |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| Aantal Versnellingen | 1 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 147 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Nee |
| APK bij levering | Nee |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Gecombineerd vermogen PK | 147 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 108 KW |
| Dealer onderhouden | Nee |
| Apple Carplay | Nee |
| Android Auto | Nee |
Bijzonderheden
Opties
Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Panoramadak
- Dakrails
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Kleur parelmoer
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak met afneembare kogel
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Cruise control
- Lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank met armsteun en skiluik
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Overige
- Electronic climate control
- Bluetooth
- Buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- Dab
- Extra getint glas achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur multifunctioneel
Ook interessant voor jou
Louwman Roosendaal
Vlierwerf 12
4704 SB
ROOSENDAAL
































































