Touring Sports 1.8 Hybrid Aspiration
Toyota Auris Touring Sports 1.8 Hybrid Aspiration

Kenmerken
| Prijs | € 13.445,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 143.263 km |
| Bouwjaar | 2015 |
| Modeljaar | 2015 |
| Kenteken | HK-531-Z |
| Kleur | Beige |
| Datum eerste toelating | 26 november 2015 |
| Brandstof | Hybride |
| Verbruik | 3,6 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 505 kg |
| Trekgewicht | 345 kg |
| Afmetingen | 4,6 x 1,76 x 1,49 m |
| Wielbasis | 2,6 m |
| Acceleratie (0-100) | 11 s |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 199 - € 217 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.310 kg |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Carrosserietype | Stationwagon |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 82 g/km |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| Aantal Versnellingen | 1 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 136 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Nee |
| APK bij levering | Nee |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Gecombineerd vermogen PK | 136 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 100 KW |
| Dealer onderhouden | Nee |
| Apple Carplay | Nee |
| Android Auto | Nee |
Bijzonderheden
Opties
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Afst. bed. voor centr. deurvergr.
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Cruise control
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Overige
- Climate control (200)
- Electronic climate control
- Bluetooth
- Dab
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
Ook interessant voor jou
Louwman Roosendaal
Vlierwerf 12
4704 SB
ROOSENDAAL



























































