Touring Sports 1.8 Hybrid Aspiration
Toyota Avensis Wagon 1.8 Vvti Dynamic

Kenmerken
| Prijs | € 13.250,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 130.169 km |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kenteken | X-885-BG |
| Kleur | Bruin |
| Datum eerste toelating | 15 september 2014 |
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik | 0 l/100km |
| APK datum | 20 oktober 2026 |
|---|---|
| Trekgewicht | 1.500 kg |
| Wielbasis | 2,7 m |
| Acceleratie (0-100) | 9 s |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 226 - € 247 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.385 kg |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Carrosserietype | Stationwagon |
| Emissieklasse | 5 |
| CO2-emissie | 153 g/km |
| Energielabel | C |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Zitplaatsen | 5 |
| Aantal Versnellingen | 6 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 147 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Nee |
| APK bij levering | Nee |
| Gecombineerd vermogen PK | 147 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 108 KW |
| Dealer onderhouden | Ja |
| Apple Carplay | Nee |
| Android Auto | Nee |
Bijzonderheden
Opties
Entertainment & Media
- Audio installatie
- Bluetooth
- Multimedia-voorbereiding
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
Extra
- Airco automatisch
- Trekhaak
Interieur & Comfort
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor en achter
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Regensensor
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur multifunctioneel
- Verwarmde voorruit
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersairbag
- Cruise control
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Overige
- Dealer onderhouden
Ook interessant voor jou
Autobedrijf Wilmink Hengelo
Höltersweg 49
7556 BS
HENGELO OV







































