1.0 Vvt-I X-Play
Toyota Aygo 1.0 Vvt-I X-Play

Kenmerken
| Prijs | € 8.450,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 115.291 km |
| Bouwjaar | 2016 |
| Modeljaar | 2014 |
| Kenteken | JN-201-X |
| Kleur | Grijs |
| Datum eerste toelating | 24 mei 2016 |
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik | 3,8 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 410 kg |
| Afmetingen | 3,46 x 1,62 x 0 m |
| Wielbasis | 2,34 m |
| Acceleratie (0-100) | 14 s |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 70 - € 76 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 830 kg |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Carrosserietype | Hatchback |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 88 g/km |
| Energielabel | B |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Zitplaatsen | 4 |
| Aantal Versnellingen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 69 pk |
| Onderhoudshistorie | Nee |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Nee |
| APK bij levering | Ja |
| Gecombineerd vermogen PK | 69 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 51 KW |
| Dealer onderhouden | Nee |
| Apple Carplay | Nee |
| Android Auto | Nee |
Bijzonderheden
Opties
- Achteruitrijcamera
- Airco
- All season banden
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrische ramen voor
- Hill hold functie
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak (850)
- Mistlampen voor
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersairbag
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Lederen stuurwiel en versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersairbag
- Start/stop systeem
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Zij airbag(s) voor
Ook interessant voor jou
Oostendorp Helmond
Varenschut 5
5705 DK
HELMOND











































