1.0 Vvt-I X-Play
Toyota Aygo 1.0 Vvt-I X-Sport

Kenmerken
| Prijs | € 8.480,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 97.662 km |
| Bouwjaar | 2016 |
| Modeljaar | 2016 |
| Kenteken | JH-225-H |
| Kleur | Oranje |
| Datum eerste toelating | 24 maart 2016 |
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik | 3,8 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 410 kg |
| Afmetingen | 3,46 x 1,62 x 1,46 m |
| Wielbasis | 2,34 m |
| Acceleratie (0-100) | 14 s |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 70 - € 76 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 830 kg |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Carrosserietype | Hatchback |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 88 g/km |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Zitplaatsen | 4 |
| Aantal Versnellingen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 69 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Nee |
| APK bij levering | Ja |
| Aantal eigenaren | 4 |
| Gecombineerd vermogen PK | 69 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 51 KW |
| Dealer onderhouden | Ja |
| Apple Carplay | Nee |
| Android Auto | Nee |
Bijzonderheden
Opties
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 15"
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dakspoiler
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Airco
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
Overige
- Bluetooth
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur multifunctioneel
Ook interessant voor jou
Botman Schagen B.V.
De Fok 11
1742 PC
SCHAGEN





































