1.8 Full Hybrid Garantie
Toyota Yaris 1.3 Vvti Aspiration

Kenmerken
| Prijs | € 5.445,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 152.686 km |
| Bouwjaar | 2010 |
| Modeljaar | 2009 |
| Kenteken | XN-361-P |
| Kleur | Grijs |
| Datum eerste toelating | 27 januari 2010 |
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik | 5,1 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 455 kg |
| Trekgewicht | 900 kg |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Acceleratie (0-100) | 11 s |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 119 - € 129 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.025 kg |
| Cilinderinhoud | 1.329 cc |
| Carrosserietype | Hatchback |
| Emissieklasse | 5 |
| CO2-emissie | 120 g/km |
| Energielabel | B |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Zitplaatsen | 5 |
| Aantal Versnellingen | 6 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 101 pk |
| Onderhoudshistorie | Nee |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Nee |
| APK bij levering | Ja |
| Gecombineerd vermogen PK | 101 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 74 KW |
| Dealer onderhouden | Nee |
| Apple Carplay | Nee |
| Android Auto | Nee |
Bijzonderheden
Opties
- Licht metalen velgen
- Metallic lak (100)
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Lederen stuurwiel en versnellingspook
- Mistlampen voor
- Passagiersairbag
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Zij airbag(s) voor
Ook interessant voor jou
Oostendorp Middelrode
Haffertsestraat 21
5258 TZ
MIDDELRODE










































