1.3 Vvti Aspiration
Toyota Yaris 1.0 Vvt-I Comfort

Kenmerken
| Prijs | € 5.955,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 154.494 km |
| Bouwjaar | 2012 |
| Modeljaar | 2011 |
| Kenteken | 44-TVP-8 |
| Kleur | Rood |
| Datum eerste toelating | 1 mei 2012 |
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik | 4,8 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 485 kg |
| Trekgewicht | 750 kg |
| Afmetingen | 3,89 x 0 x 0 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Acceleratie (0-100) | 15 s |
| Topsnelheid | 155 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 92 - € 99 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 945 kg |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Carrosserietype | Hatchback |
| Emissieklasse | 5 |
| CO2-emissie | 110 g/km |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Zitplaatsen | 5 |
| Aantal Versnellingen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 69 pk |
| Onderhoudshistorie | Nee |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Nee |
| APK bij levering | Ja |
| Gecombineerd vermogen PK | 69 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 51 KW |
| Dealer onderhouden | Nee |
| Apple Carplay | Nee |
| Android Auto | Nee |
Bijzonderheden
Opties
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersairbag
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Zij airbag(s) voor
Ook interessant voor jou
Oostendorp Middelrode
Haffertsestraat 21
5258 TZ
MIDDELRODE









































