2.5 Awd Hybrid Premium, Trekhaak
Toyota Highlander 2.5 Awd Hybrid Premium

Kenmerken
| Prijs | € 68.900,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 18.842 km |
| Bouwjaar | 2024 |
| Modeljaar | 2021 |
| Kenteken | HLZ-05-J |
| Kleur | Groen |
| Datum eerste toelating | 4 maart 2024 |
| Brandstof | Hybride |
| Verbruik | 7 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 690 kg |
| Trekgewicht | 2.000 kg |
| Afmetingen | 4,97 x 1,93 x 0 m |
| Wielbasis | 2,85 m |
| Acceleratie (0-100) | 8 s |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 387 - € 423 per kwartaal |
| Aandrijving | vierwiel |
| Leeggewicht | 2.030 kg |
| Cilinderinhoud | 2.487 cc |
| Carrosserietype | SUV |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 160 g/km |
| CO2-emissie (WLTP) | 160 g/km |
| Energielabel | D |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 7 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 247 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Ja |
| APK bij levering | Ja |
| Gecombineerd vermogen PK | 247 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 182 KW |
| Dealer onderhouden | Ja |
| Apple Carplay | Ja |
| Android Auto | Ja |
Bijzonderheden
Opties
- 20” zilverkleurige 15-spaaks lichtmetalen velgen
- 20” zwarte 15-spaaks lichtmetalen velgen
- Achterbank verwarmd
- Achteruitrij assistent
- Achteruitrijcamera
- Airco separaat achter
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie premium
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Camerabeeld in binnenspiegel
- Cruise control adaptief
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detectie
- Draadloze telefoonlader
- Electronic climate controle
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Keyless entry
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Metaalkleur
- Navigatiesysteem full map
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Connected services
- DAB ontvanger
- Dakrails
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Extra getint glas
- Full-LED koplampen
- Geluidsimulator
- Geluidsisolerend glas
- Grootlichtassistent
- Head-up display
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Knie airbag(s)
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- LED mistlampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm middel
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersairbag
- Regensensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Rookvrij
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Spraakbediening
- Start/stop systeem
- Stoel ventilatie voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Verwarmde voorruit
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Zij airbag(s) voor
- Zonnescherm zijruiten
Ook interessant voor jou
Een Toyota Approved Occasion biedt
Tot 10 jaar garantie
Op een tweedehands Toyota kun je bouwen. Kies je voor een Toyota Approved Occasions, dan krijg je sowieso 12 maanden garantie. Zolang jouw auto bij ons in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer*). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent.
Volledige onderhoudsbeurt
Met de aankoop van een Toyota Approved Occasion ben je verzekerd van een auto in topconditie. Onze technici voeren namelijk vooraf een volledige onderhoudsbeurt uit. Hierbij worden alle cruciale punten gecheckt, vloeistoffen ververst of op peil gebracht en, waar nodig, onderdelen vervangen.
Hybride Zekerheid Controle
Koop je een Toyota Approved Occasion met hybride aandrijflijn, dan wordt deze standaard geleverd inclusief Hybride Zekerheid Controle. Het hierbij behorende certificaat – met actuele meetwaarden – geeft je een jaar lang (of maximaal 15.000 kilometer) recht op kosteloos herstel van het batterijpakket na een eventueel defect. Als hybride leider met jarenlange ervaring en het grootste aanbod, bieden we onze klanten met de Hybride Zekerheid Controle een extra bewijs van vertrouwen in de duurzaamheid en betrouwbaarheid van onze hybride aandrijflijnen.
14 dagen omruilgarantie
Met Toyota kies je voor de top in kwaliteit en betrouwbaarheid. Dat zie je terug in onze modellen, maar ook op het gebied van service gaan we net dat stapje verder. Ben je bijvoorbeeld na jouw aanschaf niet 100% tevreden of krijg je twijfels over jouw keuze? Dan heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen.
24/7 Pechhulp in heel Europa
Op pech onderweg zit niemand te wachten. Maar als het dan toch gebeurt, is het prettig om te weten dat er altijd iemand voor je klaarstaat die je weer op weg kan helpen. Alle Toyota Approved Occasions worden dan ook geleverd met 12 maanden volledige pechhulp. Niet alleen in Nederland, ook in de rest van Europa ben je 24/7 verzekerd van hulp.
Algemene garantievoorwaarden
Bekijk hier de algemene garantievoorwaarden die gelden op alle Toyota Approved Occasions.
Toyota biedt tot 10 jaar of 200.000 kilometer garantie voor zowel nieuwe als bestaande klanten, voor nieuwe auto’s maar ook occasions. Door het onderhoud uit te laten voeren door een Toyota dealer of Erkend reparateur in Nederland kunnen we de betrouwbaarheid blijven garanderen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Bij Toyota heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Oostendorp Helmond
Varenschut 5
5705 DK
HELMOND














































