2.5 Plughyb. Dynamic
Toyota RAV4 2.5 Plug-In Hybrid Awd Bi-Tone Plus

Kenmerken
| Prijs | € 61.450,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 6.500 km |
| Bouwjaar | 2025 |
| Modeljaar | 2019 |
| Kenteken | JJR-61-S |
| Kleur | Grijs |
| Datum eerste toelating | 10 november 2025 |
| Brandstof | Plug-in hybride |
| Verbruik | 1 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 605 kg |
| Trekgewicht | 1.500 kg |
| Afmetingen | 4,6 x 1,86 x 0 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Acceleratie (0-100) | 6 s |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 360 - € 394 per kwartaal |
| Aandrijving | vierwiel |
| Leeggewicht | 1.905 kg |
| Cilinderinhoud | 2.487 cc |
| Carrosserietype | SUV |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 22 g/km |
| CO2-emissie (WLTP) | 22 g/km |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 306 pk |
| Onderhoudshistorie | Nee |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Ja |
| APK bij levering | Ja |
| Accu laadvermogen AC | 3,7 kW |
| Actieradius | 75 km |
| Gecombineerd vermogen PK | 306 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 225 KW |
| Dealer onderhouden | Nee |
| Apple Carplay | Ja |
| Android Auto | Ja |
Bijzonderheden
Opties
Exterieur
- Two-tone (metaal) kleur
- Zwarte 19” gepolijste lichtmetalen velgen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in andere kleur
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Extra getint glas
- Full-LED koplampen
- Geluidsisolerend glas
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
- Regensensor
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- DAB ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm klein
- Spraakbediening
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
Interieur & Comfort
- Achterbank verwarmd
- Electronic climate controle
- Lederen bekleding
- Stoelverwarming voorstoelen (alleen i.c.m. lederen bekleding)
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Achteruitrijcamera
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Camerabeeld in binnenspiegel
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Geluidsimulator
- Hemelbekleding donker
- Keyless start
- Lederen stuurwiel en versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Aanhanger assistent
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersairbag
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief
- Dodehoek detectie
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Zij airbag(s) voor
Overig
- Oplaadmogelijkheid
Ook interessant voor jou
Een Toyota Approved Occasion biedt
Tot 10 jaar garantie
Op een tweedehands Toyota kun je bouwen. Kies je voor een Toyota Approved Occasions, dan krijg je sowieso 12 maanden garantie. Zolang jouw auto bij ons in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer*). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent.
Volledige onderhoudsbeurt
Met de aankoop van een Toyota Approved Occasion ben je verzekerd van een auto in topconditie. Onze technici voeren namelijk vooraf een volledige onderhoudsbeurt uit. Hierbij worden alle cruciale punten gecheckt, vloeistoffen ververst of op peil gebracht en, waar nodig, onderdelen vervangen.
Hybride Zekerheid Controle
Koop je een Toyota Approved Occasion met hybride aandrijflijn, dan wordt deze standaard geleverd inclusief Hybride Zekerheid Controle. Het hierbij behorende certificaat – met actuele meetwaarden – geeft je een jaar lang (of maximaal 15.000 kilometer) recht op kosteloos herstel van het batterijpakket na een eventueel defect. Als hybride leider met jarenlange ervaring en het grootste aanbod, bieden we onze klanten met de Hybride Zekerheid Controle een extra bewijs van vertrouwen in de duurzaamheid en betrouwbaarheid van onze hybride aandrijflijnen.
14 dagen omruilgarantie
Met Toyota kies je voor de top in kwaliteit en betrouwbaarheid. Dat zie je terug in onze modellen, maar ook op het gebied van service gaan we net dat stapje verder. Ben je bijvoorbeeld na jouw aanschaf niet 100% tevreden of krijg je twijfels over jouw keuze? Dan heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen.
24/7 Pechhulp in heel Europa
Op pech onderweg zit niemand te wachten. Maar als het dan toch gebeurt, is het prettig om te weten dat er altijd iemand voor je klaarstaat die je weer op weg kan helpen. Alle Toyota Approved Occasions worden dan ook geleverd met 12 maanden volledige pechhulp. Niet alleen in Nederland, ook in de rest van Europa ben je 24/7 verzekerd van hulp.
Algemene garantievoorwaarden
Bekijk hier de algemene garantievoorwaarden die gelden op alle Toyota Approved Occasions.
Toyota biedt tot 10 jaar of 200.000 kilometer garantie voor zowel nieuwe als bestaande klanten, voor nieuwe auto’s maar ook occasions. Door het onderhoud uit te laten voeren door een Toyota dealer of Erkend reparateur in Nederland kunnen we de betrouwbaarheid blijven garanderen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Bij Toyota heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Mengelers Automotive Sittard B.V.
Bergerweg 73
6135 KD
SITTARD














































