1.3 Vvt-I Trend
Toyota Verso 1.8 Vvt-I Skyview Limited Edition

Kenmerken
| Prijs | € 16.499,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 92.501 km |
| Bouwjaar | 2016 |
| Modeljaar | 2017 |
| Kenteken | L-193-XP |
| Kleur | Wit |
| Datum eerste toelating | 12 mei 2016 |
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik | 6,7 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 720 kg |
| Trekgewicht | 1.300 kg |
| Afmetingen | 4,46 x 1,79 x 1,66 m |
| Wielbasis | 2,78 m |
| Acceleratie (0-100) | 10 s |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 226 - € 247 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.405 kg |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Carrosserietype | MPV |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 155 g/km |
| Energielabel | E |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Zitplaatsen | 5 |
| Aantal Versnellingen | 6 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 147 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Nee |
| APK bij levering | Ja |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Gecombineerd vermogen PK | 147 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 108 KW |
| Dealer onderhouden | Nee |
| Apple Carplay | Nee |
| Android Auto | Nee |
Bijzonderheden
Opties
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Kleur wit
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Trekhaak
Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Achterstoelen verschuifbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
Overige
- Bluetooth
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Electronic climate control
- Extra getint glas achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur multifunctioneel
Ook interessant voor jou
Autobedrijf Botman Zwaag B.V.
De Marowijne 31
1689 AR
ZWAAG




































