1.6 Vvt-I Business
Toyota Verso-S 1.3 Vvt-I Trend Automaat

Kenmerken
| Prijs | € 14.740,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 84.158 km |
| Bouwjaar | 2016 |
| Modeljaar | 2014 |
| Kenteken | HX-671-N |
| Kleur | Bruin |
| Datum eerste toelating | 18 april 2016 |
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik | 5 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 490 kg |
| Trekgewicht | 800 kg |
| Afmetingen | 3,99 x 1,7 x 1,6 m |
| Wielbasis | 2,55 m |
| Acceleratie (0-100) | 13 s |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 145 - € 158 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.060 kg |
| Cilinderinhoud | 1.329 cc |
| Carrosserietype | MPV |
| Emissieklasse | 5 |
| CO2-emissie | 117 g/km |
| Energielabel | D |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 99 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Nee |
| APK bij levering | Nee |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Gecombineerd vermogen PK | 99 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 73 KW |
| Dealer onderhouden | Nee |
| Apple Carplay | Nee |
| Android Auto | Nee |
Bijzonderheden
Opties
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Panoramadak
- Trekhaak
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dakspoiler
- Elektronische remkrachtverdeling
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Cruise control
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Lederen versnellingspook
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
Overige
- Electronic climate control
- Bluetooth
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
Ook interessant voor jou
Louwman Hoofddorp
Smaragdlaan 1
2132 VX
HOOFDDORP





































































