1.8 Vvt-I Skyview Limited Edition
Toyota Verso-S 1.3 Vvt-I Trend

Kenmerken
| Prijs | € 15.750,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 65.967 km |
| Bouwjaar | 2015 |
| Modeljaar | 2011 |
| Kenteken | 5-XVV-34 |
| Kleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 9 januari 2015 |
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik | 5 l/100km |
|---|---|
| APK datum | 23 januari 2027 |
| Laadvermogen | 490 kg |
| Trekgewicht | 800 kg |
| Afmetingen | 3,99 x 0 x 0 m |
| Wielbasis | 2,55 m |
| Acceleratie (0-100) | 13 s |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 145 - € 158 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.060 kg |
| Cilinderinhoud | 1.329 cc |
| Carrosserietype | MPV |
| Emissieklasse | 5 |
| CO2-emissie | 117 g/km |
| Energielabel | C |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 99 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Nee |
| APK bij levering | Nee |
| Gecombineerd vermogen PK | 99 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 73 KW |
| Dealer onderhouden | Ja |
| Apple Carplay | Nee |
| Android Auto | Nee |
Bijzonderheden
Opties
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Trekhaak met afneembare kogel
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dakspoiler
- Metallic lak (001)
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Boordcomputer
Interieur & Comfort
- Achteruitrijcamera
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Electronic climate controle
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Anti Blokkeer Systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Hoofdsteunen actief
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Overig
- Bandenreparatieset
- Instructieboekjes aanwezig
- Start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Ook interessant voor jou
Oostendorp Den Bosch
Hervensebaan 11
5232 JL
'S-HERTOGENBOSCH
















































