2.8 D-4D Professional
Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D Professional 5P.

Kenmerken
| Prijs | € 173.500,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 10.345 km |
| Bouwjaar | 2024 |
| Modeljaar | 2024 |
| Kenteken | GXN-15-T |
| Kleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 31 december 2024 |
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik | 10,6 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 735 kg |
| Trekgewicht | 3.500 kg |
| Afmetingen | 4,93 x 1,98 x 1,93 m |
| Wielbasis | 2,85 m |
| Acceleratie (0-100) | 9 s |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 824 - € 872 per kwartaal |
| Aandrijving | vierwiel |
| Leeggewicht | 2.315 kg |
| Cilinderinhoud | 2.755 cc |
| Carrosserietype | SUV |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 275 g/km |
| Energielabel | G |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| Aantal Versnellingen | 8 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 205 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 3 |
| BTW aftrekbaar | Ja |
| APK bij levering | Ja |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Gecombineerd vermogen PK | 205 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 151 KW |
| Dealer onderhouden | Ja |
| Apple Carplay | Ja |
| Android Auto | Ja |
Bijzonderheden
Opties
Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Achterruit apart te openen
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlichtassistent
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sperdifferentieel
- Treeplanken
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Zelfstandige rijstrookwissel
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Achterbank verwarmd
- Airco separaat achter
- Cruise control adaptief
- Lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Koelbox
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stoel ventilatie achter
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel verwarmd
Veiligheid
- Alarmsysteem
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Achteruitrijcamera
- Active Cornering Enhancement
- Airbag(s) knie
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Actieve noodgeval assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- Electronic climate control
- Rijstrooksensor met correctie
- Aanhanger assistent
- Afdaal assistent
- Automatische snelheids begrenzing ISA
- Bluetooth
- Buitenspiegels in afwijkende kleur
- Camerabeeld in binnenspiegel
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- Glans exterieur delen
- Interieur voorverwarming/(koeling)
- Kruisend verkeer detectie
- Lage gearing
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Multimedia scherm standaard
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Uitstap waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Ook interessant voor jou
Een Toyota Approved Occasion biedt
Tot 10 jaar garantie
Op een tweedehands Toyota kun je bouwen. Kies je voor een Toyota Approved Occasions, dan krijg je sowieso 12 maanden garantie. Zolang jouw auto bij ons in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer*). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent.
Volledige onderhoudsbeurt
Met de aankoop van een Toyota Approved Occasion ben je verzekerd van een auto in topconditie. Onze technici voeren namelijk vooraf een volledige onderhoudsbeurt uit. Hierbij worden alle cruciale punten gecheckt, vloeistoffen ververst of op peil gebracht en, waar nodig, onderdelen vervangen.
Hybride Zekerheid Controle
Koop je een Toyota Approved Occasion met hybride aandrijflijn, dan wordt deze standaard geleverd inclusief Hybride Zekerheid Controle. Het hierbij behorende certificaat – met actuele meetwaarden – geeft je een jaar lang (of maximaal 15.000 kilometer) recht op kosteloos herstel van het batterijpakket na een eventueel defect. Als hybride leider met jarenlange ervaring en het grootste aanbod, bieden we onze klanten met de Hybride Zekerheid Controle een extra bewijs van vertrouwen in de duurzaamheid en betrouwbaarheid van onze hybride aandrijflijnen.
14 dagen omruilgarantie
Met Toyota kies je voor de top in kwaliteit en betrouwbaarheid. Dat zie je terug in onze modellen, maar ook op het gebied van service gaan we net dat stapje verder. Ben je bijvoorbeeld na jouw aanschaf niet 100% tevreden of krijg je twijfels over jouw keuze? Dan heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen.
24/7 Pechhulp in heel Europa
Op pech onderweg zit niemand te wachten. Maar als het dan toch gebeurt, is het prettig om te weten dat er altijd iemand voor je klaarstaat die je weer op weg kan helpen. Alle Toyota Approved Occasions worden dan ook geleverd met 12 maanden volledige pechhulp. Niet alleen in Nederland, ook in de rest van Europa ben je 24/7 verzekerd van hulp.
Algemene garantievoorwaarden
Bekijk hier de algemene garantievoorwaarden die gelden op alle Toyota Approved Occasions.
Toyota biedt tot 10 jaar of 200.000 kilometer garantie voor zowel nieuwe als bestaande klanten, voor nieuwe auto’s maar ook occasions. Door het onderhoud uit te laten voeren door een Toyota dealer of Erkend reparateur in Nederland kunnen we de betrouwbaarheid blijven garanderen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Bij Toyota heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Louwman Rotterdam
Schaapherderhof 5
2988 CP
RIDDERKERK




















































