2.8 D-4D Professional 5P.
Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D Professional

Kenmerken
| Prijs | € 169.999,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 15.750 km |
| Bouwjaar | 2024 |
| Modeljaar | 2024 |
| Kenteken | JBG-69-V |
| Kleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 30 december 2024 |
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik | 10,6 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 785 kg |
| Trekgewicht | 3.500 kg |
| Afmetingen | 4,93 x 1,98 x 0 m |
| Wielbasis | 2,85 m |
| Acceleratie (0-100) | 12 s |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 853 - € 897 per kwartaal |
| Aandrijving | vierwiel |
| Leeggewicht | 2.315 kg |
| Cilinderinhoud | 2.755 cc |
| Carrosserietype | SUV |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 279 g/km |
| CO2-emissie (WLTP) | 279 g/km |
| Energielabel | G |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| Aantal Versnellingen | 8 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 205 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Ja |
| APK bij levering | Ja |
| Gecombineerd vermogen PK | 205 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 151 KW |
| Dealer onderhouden | Ja |
| Apple Carplay | Ja |
| Android Auto | Ja |
Bijzonderheden
Opties
Exterieur
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Extra getint glas
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Trekhaak met afneembare kogel
- Achterruit apart te openen
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Geluidsisolerend glas
- Glans exterieur delen
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Treeplanken
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- DAB ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Head-up display
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Boordcomputer
- Connected services
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm klein
- Spraakbediening
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- Achterbank verwarmd
- Camerabeeld in binnenspiegel
- Electronic climate controle
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Achteruitrijcamera
- Airco separaat achter
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Koelbox
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stoel ventilatie achter
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Alarmsysteem
- Cruise control adaptief
- Dodehoek detectie
- Grootlichtassistent
- Aanhanger assistent
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Actieve noodgeval assistent
- Afdaal assistent
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Knie airbag(s)
- Kruisend verkeer detectie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Sperdifferentieel
- Uitstap waarschuwing
- Verkeersbord detectie
- Zelfstandige rijstrookwissel
Overig
- JBL sound system
- Keyless entry
- Voertuigvolgsysteem (klasse 5)
- 24-uurs pechhulp Europa (incl. woonplaats)
- Anti overhel assistent
- Instructieboekjes aanwezig
- Lage gearing
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Stuurwiel verwarmd
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Ook interessant voor jou
Een Toyota Approved Occasion biedt
Tot 10 jaar garantie
Op een tweedehands Toyota kun je bouwen. Kies je voor een Toyota Approved Occasions, dan krijg je sowieso 12 maanden garantie. Zolang jouw auto bij ons in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer*). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent.
Volledige onderhoudsbeurt
Met de aankoop van een Toyota Approved Occasion ben je verzekerd van een auto in topconditie. Onze technici voeren namelijk vooraf een volledige onderhoudsbeurt uit. Hierbij worden alle cruciale punten gecheckt, vloeistoffen ververst of op peil gebracht en, waar nodig, onderdelen vervangen.
Hybride Zekerheid Controle
Koop je een Toyota Approved Occasion met hybride aandrijflijn, dan wordt deze standaard geleverd inclusief Hybride Zekerheid Controle. Het hierbij behorende certificaat – met actuele meetwaarden – geeft je een jaar lang (of maximaal 15.000 kilometer) recht op kosteloos herstel van het batterijpakket na een eventueel defect. Als hybride leider met jarenlange ervaring en het grootste aanbod, bieden we onze klanten met de Hybride Zekerheid Controle een extra bewijs van vertrouwen in de duurzaamheid en betrouwbaarheid van onze hybride aandrijflijnen.
14 dagen omruilgarantie
Met Toyota kies je voor de top in kwaliteit en betrouwbaarheid. Dat zie je terug in onze modellen, maar ook op het gebied van service gaan we net dat stapje verder. Ben je bijvoorbeeld na jouw aanschaf niet 100% tevreden of krijg je twijfels over jouw keuze? Dan heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen.
24/7 Pechhulp in heel Europa
Op pech onderweg zit niemand te wachten. Maar als het dan toch gebeurt, is het prettig om te weten dat er altijd iemand voor je klaarstaat die je weer op weg kan helpen. Alle Toyota Approved Occasions worden dan ook geleverd met 12 maanden volledige pechhulp. Niet alleen in Nederland, ook in de rest van Europa ben je 24/7 verzekerd van hulp.
Algemene garantievoorwaarden
Bekijk hier de algemene garantievoorwaarden die gelden op alle Toyota Approved Occasions.
Toyota biedt tot 10 jaar of 200.000 kilometer garantie voor zowel nieuwe als bestaande klanten, voor nieuwe auto’s maar ook occasions. Door het onderhoud uit te laten voeren door een Toyota dealer of Erkend reparateur in Nederland kunnen we de betrouwbaarheid blijven garanderen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Bij Toyota heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Van Gent Autobedrijf Veenendaal B.V.
Galileistraat 2
3902 HR
VEENENDAAL






















































