1.5 Vvt-I Aspiration Nl Auto Trekhaak Camera Clima Cruise
Toyota Yaris 1.3 Vvt-I Aspiration

Kenmerken
| Prijs | € 13.400,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 84.759 km |
| Bouwjaar | 2014 |
| Modeljaar | 2014 |
| Kenteken | RJ-968-L |
| Kleur | Blauw |
| Datum eerste toelating | 14 november 2014 |
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik | 4,9 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 475 kg |
| Trekgewicht | 880 kg |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Acceleratie (0-100) | 12 s |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 119 - € 129 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.025 kg |
| Cilinderinhoud | 1.329 cc |
| Carrosserietype | Hatchback |
| Emissieklasse | 5 |
| CO2-emissie | 114 g/km |
| Energielabel | B |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 100 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Nee |
| APK bij levering | Ja |
| Gecombineerd vermogen PK | 100 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 74 KW |
| Dealer onderhouden | Ja |
| Apple Carplay | Nee |
| Android Auto | Nee |
Bijzonderheden
Opties
- Achteruitrijcamera
- Airconditioning handbediend (110)
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Boordcomputer
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 15"
- Metallic lak (100)
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
- Toyota Touch 2 with Go navigatiesysteem (400)
- Trekhaak
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Design pakket (610)
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Knie airbag(s)
- Lederen stuurwiel en versnellingspook
- Mistlampen voor
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Passagiersairbag
- Radio-CD/MP3 speler
- Rookvrij
- Start/stop systeem
- Stuurbekrachtiging
- Stuurwiel multifunctioneel
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Zij airbag(s) voor
Ook interessant voor jou
Oostendorp Venray
Keizersveld 69
5803 AP
VENRAY










































