Touring Sports 1.8 Hybrid Lease Exclusive
Toyota Auris Touring Sports 1.8 Hybrid Lease Pro

Kenmerken
| Prijs | € 16.245,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 89.456 km |
| Bouwjaar | 2015 |
| Modeljaar | 2015 |
| Kenteken | HN-033-J |
| Kleur | Grijs |
| Datum eerste toelating | 4 december 2015 |
| Brandstof | Hybride |
| Verbruik | 3,6 l/100km |
|---|---|
| APK datum | 4 december 2026 |
| Laadvermogen | 555 kg |
| Trekgewicht | 345 kg |
| Afmetingen | 4,6 x 1,76 x 1,49 m |
| Wielbasis | 2,6 m |
| Acceleratie (0-100) | 11 s |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 199 - € 217 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.310 kg |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Carrosserietype | Stationwagon |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 82 g/km |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 136 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Nee |
| APK bij levering | Nee |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Vermogen elektromotor(en) PK | 35 PK |
| Vermogen elektromotor(en) KW | 26 KW |
| Gecombineerd vermogen PK | 136 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 100 KW |
| Dealer onderhouden | Ja |
| Apple Carplay | Nee |
| Android Auto | Nee |
Bijzonderheden
Opties
Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Panoramadak
- Afst. bed. voor centr. deurvergr.
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Cruise control
- Lederen/stof bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bagage-afdekhoes
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Derde remlicht
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Overige
- Climate control (200)
- Electronic climate control
- Skyview panoramisch dak en privacy glass achter (600)
- Toyota Touch® 2 with Go navigatiesysteem (400)
- Accukoeling
- Bluetooth
- Dab
- Extra getint glas achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Safety-pakket
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
Ook interessant voor jou
Louwman Heemskerk
Rijksstraatweg 38
1964 LJ
HEEMSKERK





































































