Touring Sports 1.8 Hybrid Aspiration
Toyota Auris Touring Sports 1.8 Hybrid Lease Exclusive

Kenmerken
| Prijs | € 15.950,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 103.120 km |
| Bouwjaar | 2015 |
| Modeljaar | 2015 |
| Kenteken | 9-XZK-18 |
| Kleur | Blauw |
| Datum eerste toelating | 9 januari 2015 |
| Brandstof | Hybride |
| Verbruik | 3,7 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 545 kg |
| Trekgewicht | 345 kg |
| Afmetingen | 4,56 x 0 x 0 m |
| Wielbasis | 2,6 m |
| Acceleratie (0-100) | 11 s |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 199 - € 217 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.320 kg |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Carrosserietype | Stationwagon |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 87 g/km |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 136 pk |
| Onderhoudshistorie | Nee |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Nee |
| APK bij levering | Ja |
| Gecombineerd vermogen PK | 136 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 100 KW |
| Dealer onderhouden | Nee |
| Apple Carplay | Nee |
| Android Auto | Nee |
Bijzonderheden
Opties
- Achteruitrijcamera
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Climate control (200)
- Cruise control
- DAB ontvanger
- Extra getint glas
- Keyless entry
- Lederen bekleding
- Lederen bekleding
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metallic lak (001)
- Mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Skyview panoramisch dak en privacy glass achter (600)
- Start/stop systeem
- Toyota Touch® 2 with Go navigatiesysteem (400)
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Afst. bed. voor centr. deurvergr.
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- LED koplampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeer assistent
- Passagiersairbag
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Zij airbag(s) voor
Ook interessant voor jou
Oostendorp Helmond
Varenschut 5
5705 DK
HELMOND








































