1.5 Vvt-I Aspiration Nl Auto Trekhaak Camera Clima Cruise
Toyota Yaris 1.5 Full Hybrid Aspiration

Kenmerken
| Prijs | € 11.999,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 141.080 km |
| Bouwjaar | 2014 |
| Modeljaar | 2011 |
| Kenteken | GK-681-B |
| Kleur | Grijs |
| Datum eerste toelating | 30 januari 2014 |
| Brandstof | Hybride |
| Verbruik | 3,5 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 505 kg |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Acceleratie (0-100) | 11 s |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 145 - € 158 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.060 kg |
| Cilinderinhoud | 1.497 cc |
| Carrosserietype | Hatchback |
| Emissieklasse | 5 |
| CO2-emissie | 79 g/km |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 101 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Nee |
| APK bij levering | Ja |
| Gecombineerd vermogen PK | 101 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 74 KW |
| Dealer onderhouden | Nee |
| Apple Carplay | Nee |
| Android Auto | Nee |
Bijzonderheden
Opties
Exterieur
- Lichtmetalen velgen en mistlampen voor
- Metaalkleur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- LED dagrijverlichting
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Boordcomputer
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
Interieur & Comfort
- Cruise control
- Electronic climate controle
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel en versnellingspook
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Overig
- Trekhaak
- 24-uurs pechhulp Europa
- Instructieboekjes aanwezig
- Sportonderstel
- Start/stop systeem
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Ook interessant voor jou
Van Gent Hilversum B.V.
Franciscusweg 4c
1216 SK
HILVERSUM
















































