2.5 Hybrid Awd Black Edition Leder Alcantara Jbl 360Cam Pdc Bsm 1650Kg Treklast
Toyota C-HR 2.0 Plug-In Hybrid 220 First Edition Demonstratie Auto

Kenmerken
| Prijs | € 43.980,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 2.500 km |
| Bouwjaar | 2025 |
| Modeljaar | 2024 |
| Kenteken | HFF-07-Z |
| Kleur | Grijs |
| Brandstof | Plug-in hybride |
| Verbruik | 0 l/100km |
| Laadvermogen | 510 kg |
|---|---|
| Trekgewicht | 725 kg |
| Afmetingen | 4,39 x 1,83 x 1,56 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Acceleratie (0-100) | 7 s |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 280 - € 306 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.620 kg |
| Cilinderinhoud | 1.987 cc |
| Carrosserietype | SUV |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 19 g/km |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 223 pk |
| Onderhoudshistorie | Nee |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Ja |
| APK bij levering | Ja |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Accu capaciteit | 13 kWh |
| Actieradius | 66 km |
| Vermogen elektromotor(en) PK | 223 PK |
| Vermogen elektromotor(en) KW | 164 KW |
| Gecombineerd vermogen PK | 223 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 164 KW |
| Dealer onderhouden | Nee |
| Apple Carplay | Ja |
| Android Auto | Ja |
Bijzonderheden
Opties
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 18"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Side-skirts
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Rondomzicht camera
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Cruise control adaptief
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel verwarmd
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Uitwijk assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Actieve noodgeval assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- Electronic climate control
- Full-LED koplampen
- Rijstrooksensor met correctie
- Warmtepomp
- Automatische snelheids begrenzing ISA
- Bluetooth
- Buitenspiegels in afwijkende kleur
- Centrale airbag voor
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- Fabrieksgarantie
- Glans exterieur delen
- Hemelbekleding donker
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Kunstlederen stuurwiel
- LED mistlampen
- Multimedia scherm middel
- Oplaadmogelijkheid
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitstap waarschuwing
- Vehicle-to-load
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
Ook interessant voor jou
Een Toyota Approved Occasion biedt
Tot 10 jaar garantie
Op een tweedehands Toyota kun je bouwen. Kies je voor een Toyota Approved Occasions, dan krijg je sowieso 12 maanden garantie. Zolang jouw auto bij ons in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer*). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent.
Volledige onderhoudsbeurt
Met de aankoop van een Toyota Approved Occasion ben je verzekerd van een auto in topconditie. Onze technici voeren namelijk vooraf een volledige onderhoudsbeurt uit. Hierbij worden alle cruciale punten gecheckt, vloeistoffen ververst of op peil gebracht en, waar nodig, onderdelen vervangen.
Hybride Zekerheid Controle
Koop je een Toyota Approved Occasion met hybride aandrijflijn, dan wordt deze standaard geleverd inclusief Hybride Zekerheid Controle. Het hierbij behorende certificaat – met actuele meetwaarden – geeft je een jaar lang (of maximaal 15.000 kilometer) recht op kosteloos herstel van het batterijpakket na een eventueel defect. Als hybride leider met jarenlange ervaring en het grootste aanbod, bieden we onze klanten met de Hybride Zekerheid Controle een extra bewijs van vertrouwen in de duurzaamheid en betrouwbaarheid van onze hybride aandrijflijnen.
14 dagen omruilgarantie
Met Toyota kies je voor de top in kwaliteit en betrouwbaarheid. Dat zie je terug in onze modellen, maar ook op het gebied van service gaan we net dat stapje verder. Ben je bijvoorbeeld na jouw aanschaf niet 100% tevreden of krijg je twijfels over jouw keuze? Dan heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen.
24/7 Pechhulp in heel Europa
Op pech onderweg zit niemand te wachten. Maar als het dan toch gebeurt, is het prettig om te weten dat er altijd iemand voor je klaarstaat die je weer op weg kan helpen. Alle Toyota Approved Occasions worden dan ook geleverd met 12 maanden volledige pechhulp. Niet alleen in Nederland, ook in de rest van Europa ben je 24/7 verzekerd van hulp.
Algemene garantievoorwaarden
Bekijk hier de algemene garantievoorwaarden die gelden op alle Toyota Approved Occasions.
Toyota biedt tot 10 jaar of 200.000 kilometer garantie voor zowel nieuwe als bestaande klanten, voor nieuwe auto’s maar ook occasions. Door het onderhoud uit te laten voeren door een Toyota dealer of Erkend reparateur in Nederland kunnen we de betrouwbaarheid blijven garanderen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Bij Toyota heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Botman Schagen B.V.
De Fok 11
1742 PC
SCHAGEN















































