2.5 Hybrid Awd Black Edition Leder Alcantara Jbl 360Cam Pdc Bsm 1650Kg Treklast
Toyota Corolla Cross Hybrid 180 Executive, Demonstratie Auto

Kenmerken
| Prijs | € 43.980,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 7.500 km |
| Bouwjaar | 2025 |
| Modeljaar | 2025 |
| Kenteken | JDN-15-K |
| Kleur | Grijs |
| Datum eerste toelating | 29 augustus 2025 |
| Brandstof | Hybride |
| Verbruik | 5,1 l/100km |
|---|---|
| APK datum | 29 augustus 2029 |
| Laadvermogen | 550 kg |
| Trekgewicht | 750 kg |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Acceleratie (0-100) | 7 s |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 226 - € 247 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.420 kg |
| Cilinderinhoud | 1.987 cc |
| Carrosserietype | SUV |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 114 g/km |
| Energielabel | B |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 179 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Ja |
| APK bij levering | Nee |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Vermogen elektromotor(en) PK | 179 PK |
| Vermogen elektromotor(en) KW | 132 KW |
| Gecombineerd vermogen PK | 179 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 132 KW |
| Dealer onderhouden | Ja |
| Apple Carplay | Ja |
| Android Auto | Ja |
Bijzonderheden
Opties
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 18"
- Parkeersensor voor en achter
- Signaalkleur
Infotainment
- Audio installatie premium
- Keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Rondomzicht camera
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Lederen bekleding
- Regensensor
- Stoffen bekleding
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Actieve noodgeval assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonome parkeerfunctie
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Buitenspiegels in andere kleur
- Centrale airbag voor
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Electronic climate control
- Extra getint glas achter
- Fabrieksgarantie
- Hemelbekleding donker
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Matrix led koplampen
- Multimedia scherm standaard
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuur leder en multifunctioneel
- Stuur verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitstap waarschuwing
- Verlichte grille/strip
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Ook interessant voor jou
Een Toyota Approved Occasion biedt
Tot 10 jaar garantie
Op een tweedehands Toyota kun je bouwen. Kies je voor een Toyota Approved Occasions, dan krijg je sowieso 12 maanden garantie. Zolang jouw auto bij ons in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer*). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent.
Volledige onderhoudsbeurt
Met de aankoop van een Toyota Approved Occasion ben je verzekerd van een auto in topconditie. Onze technici voeren namelijk vooraf een volledige onderhoudsbeurt uit. Hierbij worden alle cruciale punten gecheckt, vloeistoffen ververst of op peil gebracht en, waar nodig, onderdelen vervangen.
Hybride Zekerheid Controle
Koop je een Toyota Approved Occasion met hybride aandrijflijn, dan wordt deze standaard geleverd inclusief Hybride Zekerheid Controle. Het hierbij behorende certificaat – met actuele meetwaarden – geeft je een jaar lang (of maximaal 15.000 kilometer) recht op kosteloos herstel van het batterijpakket na een eventueel defect. Als hybride leider met jarenlange ervaring en het grootste aanbod, bieden we onze klanten met de Hybride Zekerheid Controle een extra bewijs van vertrouwen in de duurzaamheid en betrouwbaarheid van onze hybride aandrijflijnen.
14 dagen omruilgarantie
Met Toyota kies je voor de top in kwaliteit en betrouwbaarheid. Dat zie je terug in onze modellen, maar ook op het gebied van service gaan we net dat stapje verder. Ben je bijvoorbeeld na jouw aanschaf niet 100% tevreden of krijg je twijfels over jouw keuze? Dan heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen.
24/7 Pechhulp in heel Europa
Op pech onderweg zit niemand te wachten. Maar als het dan toch gebeurt, is het prettig om te weten dat er altijd iemand voor je klaarstaat die je weer op weg kan helpen. Alle Toyota Approved Occasions worden dan ook geleverd met 12 maanden volledige pechhulp. Niet alleen in Nederland, ook in de rest van Europa ben je 24/7 verzekerd van hulp.
Algemene garantievoorwaarden
Bekijk hier de algemene garantievoorwaarden die gelden op alle Toyota Approved Occasions.
Toyota biedt tot 10 jaar of 200.000 kilometer garantie voor zowel nieuwe als bestaande klanten, voor nieuwe auto’s maar ook occasions. Door het onderhoud uit te laten voeren door een Toyota dealer of Erkend reparateur in Nederland kunnen we de betrouwbaarheid blijven garanderen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Bij Toyota heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Botman Schagen B.V.
De Fok 11
1742 PC
SCHAGEN












































