1.0 Vvt-I X-Play
Toyota Yaris 1.5 Hybrid Lease

Kenmerken
| Prijs | € 8.985,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 217.964 km |
| Bouwjaar | 2015 |
| Modeljaar | 2014 |
| Kenteken | 7-ZJG-63 |
| Kleur | Blauw |
| Datum eerste toelating | 31 januari 2015 |
| Brandstof | Hybride |
| Verbruik | 3,3 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 505 kg |
| Afmetingen | 3,95 x 0 x 0 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Acceleratie (0-100) | 12 s |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 145 - € 158 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.060 kg |
| Cilinderinhoud | 1.497 cc |
| Carrosserietype | Hatchback |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 75 g/km |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 101 pk |
| Onderhoudshistorie | Nee |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Nee |
| APK bij levering | Ja |
| Gecombineerd vermogen PK | 101 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 74 KW |
| Dealer onderhouden | Nee |
| Apple Carplay | Nee |
| Android Auto | Nee |
Bijzonderheden
Opties
- Lichtmetalen velgen 15"
- Metallic lak (100)
- Navigatiesysteem
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Boordcomputer
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Climate control incl. gekoeld dashboardkastje (200)
- Cruise control
- Dakspoiler
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel en versnellingspook
- Mistlampen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersairbag
- Radio-CD/MP3 speler
- Sportonderstel
- Start/stop systeem
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Zij airbag(s) voor
Ook interessant voor jou
Oostendorp Middelrode
Haffertsestraat 21
5258 TZ
MIDDELRODE









































