1.5 Hybrid 130 Executive
Toyota Proace City Challenger 50 Kwh

Kenmerken
| Prijs | € 32.490,04 |
|---|---|
| Kilometerstand | 5 km |
| Bouwjaar | 2025 |
| Modeljaar | 2024 |
| Kleur | Wit |
| Datum eerste toelating | 1 januari 2025 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Verbruik | 17,5 l/100km |
| Laadvermogen | 825 kg |
|---|---|
| Wielbasis | 2,79 m |
| Acceleratie (0-100) | 11 s |
| Topsnelheid | 135 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 36 - € 36 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.565 kg |
| CO2-emissie | 0 g/km |
| Transmissie | Automaat |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 136 pk |
| Onderhoudshistorie | Nee |
| Aantal deuren | 4 |
| BTW aftrekbaar | Ja |
| APK bij levering | Ja |
| Accu capaciteit | 50 kWh |
| Accu oplaadtijd | 42 minuten |
| Accu laadvermogen AC | 11 kW |
| Actieradius | 330 km |
| Actieradius (WLTP) | 42 km |
| Vermogen elektromotor(en) PK | 136 PK |
| Vermogen elektromotor(en) KW | 100 KW |
| Gecombineerd vermogen PK | 136 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 100 KW |
| Dealer onderhouden | Nee |
| Apple Carplay | Ja |
| Android Auto | Ja |
Bijzonderheden
Opties
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control
- LED koplampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersstoel
- Voorstoelen verwarmd
- Zijschuifdeur rechts
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Armsteun voor
- Audio installatie premium
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in andere kleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- DAB ontvanger
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) voor
- Kleur wit
- Lederen stuurwiel
- Mistlampen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm klein
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Radio
- Regensensor
- Rijstrooksensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Tussenschot volledig
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Zij airbag(s) voor
Ook interessant voor jou
Een Toyota Approved Occasion biedt
Tot 10 jaar garantie
Op een tweedehands Toyota kun je bouwen. Kies je voor een Toyota Approved Occasions, dan krijg je sowieso 12 maanden garantie. Zolang jouw auto bij ons in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer*). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent.
Volledige onderhoudsbeurt
Met de aankoop van een Toyota Approved Occasion ben je verzekerd van een auto in topconditie. Onze technici voeren namelijk vooraf een volledige onderhoudsbeurt uit. Hierbij worden alle cruciale punten gecheckt, vloeistoffen ververst of op peil gebracht en, waar nodig, onderdelen vervangen.
Hybride Zekerheid Controle
Koop je een Toyota Approved Occasion met hybride aandrijflijn, dan wordt deze standaard geleverd inclusief Hybride Zekerheid Controle. Het hierbij behorende certificaat – met actuele meetwaarden – geeft je een jaar lang (of maximaal 15.000 kilometer) recht op kosteloos herstel van het batterijpakket na een eventueel defect. Als hybride leider met jarenlange ervaring en het grootste aanbod, bieden we onze klanten met de Hybride Zekerheid Controle een extra bewijs van vertrouwen in de duurzaamheid en betrouwbaarheid van onze hybride aandrijflijnen.
14 dagen omruilgarantie
Met Toyota kies je voor de top in kwaliteit en betrouwbaarheid. Dat zie je terug in onze modellen, maar ook op het gebied van service gaan we net dat stapje verder. Ben je bijvoorbeeld na jouw aanschaf niet 100% tevreden of krijg je twijfels over jouw keuze? Dan heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen.
24/7 Pechhulp in heel Europa
Op pech onderweg zit niemand te wachten. Maar als het dan toch gebeurt, is het prettig om te weten dat er altijd iemand voor je klaarstaat die je weer op weg kan helpen. Alle Toyota Approved Occasions worden dan ook geleverd met 12 maanden volledige pechhulp. Niet alleen in Nederland, ook in de rest van Europa ben je 24/7 verzekerd van hulp.
Algemene garantievoorwaarden
Bekijk hier de algemene garantievoorwaarden die gelden op alle Toyota Approved Occasions.
Toyota biedt tot 10 jaar of 200.000 kilometer garantie voor zowel nieuwe als bestaande klanten, voor nieuwe auto’s maar ook occasions. Door het onderhoud uit te laten voeren door een Toyota dealer of Erkend reparateur in Nederland kunnen we de betrouwbaarheid blijven garanderen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Bij Toyota heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Van Leussen Zwolle
Molenland 6
8024 AL
ZWOLLE
















































