Hybrid 140 Executive
Toyota Proace Electric Worker Professional Extra Range 75 kWh *DEMO*EX BTW*

Kenmerken
| Prijs | € 39.400,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 10.500 km |
| Bouwjaar | 2024 |
| Modeljaar | 2021 |
| Kenteken | V-56-GBT |
| Kleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2 september 2024 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Verbruik | 248 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.026 kg |
| Afmetingen | 4,98 x 1,92 x 1,96 m |
| Wielbasis | 3,28 m |
| Acceleratie (0-100) | 13 s |
| Topsnelheid | 130 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 183 - € 183 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.985 kg |
| CO2-emissie | 0 g/km |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 2 |
| Aantal Versnellingen | 1 |
| BTW/Marge | € 8.274,- |
| Vermogen | 136 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Ja |
| APK bij levering | Ja |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Actieradius | 337 km |
| Vermogen elektromotor(en) PK | 136 PK |
| Vermogen elektromotor(en) KW | 100 KW |
| Gecombineerd vermogen PK | 136 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 100 KW |
| Dealer onderhouden | Nee |
| Apple Carplay | Ja |
| Android Auto | Ja |
Bijzonderheden
Opties
Exterieur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak
- Zijschuifdeur rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Kleur wit
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Warmtewerende voorruit
- Xenon koplampen
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Betonplex in laadruimte
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lat-om-lat betimmering laadruimte
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel verwarmd
- Tussenschot volledig
Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Accukoeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Buitenspiegels in andere kleur
- Connected services
- Dab
- Electronic climate control
- Extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Safety-pakket
- Stuur leder
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zijwandbekleding laadruimte
Ook interessant voor jou
Een Toyota Approved Occasion biedt
Tot 10 jaar garantie
Op een tweedehands Toyota kun je bouwen. Kies je voor een Toyota Approved Occasions, dan krijg je sowieso 12 maanden garantie. Zolang jouw auto bij ons in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer*). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent.
Volledige onderhoudsbeurt
Met de aankoop van een Toyota Approved Occasion ben je verzekerd van een auto in topconditie. Onze technici voeren namelijk vooraf een volledige onderhoudsbeurt uit. Hierbij worden alle cruciale punten gecheckt, vloeistoffen ververst of op peil gebracht en, waar nodig, onderdelen vervangen.
Hybride Zekerheid Controle
Koop je een Toyota Approved Occasion met hybride aandrijflijn, dan wordt deze standaard geleverd inclusief Hybride Zekerheid Controle. Het hierbij behorende certificaat – met actuele meetwaarden – geeft je een jaar lang (of maximaal 15.000 kilometer) recht op kosteloos herstel van het batterijpakket na een eventueel defect. Als hybride leider met jarenlange ervaring en het grootste aanbod, bieden we onze klanten met de Hybride Zekerheid Controle een extra bewijs van vertrouwen in de duurzaamheid en betrouwbaarheid van onze hybride aandrijflijnen.
14 dagen omruilgarantie
Met Toyota kies je voor de top in kwaliteit en betrouwbaarheid. Dat zie je terug in onze modellen, maar ook op het gebied van service gaan we net dat stapje verder. Ben je bijvoorbeeld na jouw aanschaf niet 100% tevreden of krijg je twijfels over jouw keuze? Dan heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen.
24/7 Pechhulp in heel Europa
Op pech onderweg zit niemand te wachten. Maar als het dan toch gebeurt, is het prettig om te weten dat er altijd iemand voor je klaarstaat die je weer op weg kan helpen. Alle Toyota Approved Occasions worden dan ook geleverd met 12 maanden volledige pechhulp. Niet alleen in Nederland, ook in de rest van Europa ben je 24/7 verzekerd van hulp.
Algemene garantievoorwaarden
Bekijk hier de algemene garantievoorwaarden die gelden op alle Toyota Approved Occasions.
Toyota biedt tot 10 jaar of 200.000 kilometer garantie voor zowel nieuwe als bestaande klanten, voor nieuwe auto’s maar ook occasions. Door het onderhoud uit te laten voeren door een Toyota dealer of Erkend reparateur in Nederland kunnen we de betrouwbaarheid blijven garanderen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Bij Toyota heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Louwman Amsterdam
Keienbergweg 64
1101 GC
AMSTERDAM ZUID-OOST



























































