2.5 Hybrid Business Leder
Toyota Camry 2.5 Hybrid Premium

Kenmerken
| Prijs | € 38.999,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 51.798 km |
| Bouwjaar | 2023 |
| Modeljaar | 2019 |
| Kenteken | S-396-NP |
| Kleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 17 maart 2023 |
| Brandstof | Hybride |
| Verbruik | 5,6 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 530 kg |
| Afmetingen | 4,89 x 1,84 x 0 m |
| Wielbasis | 2,83 m |
| Acceleratie (0-100) | 8 s |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 280 - € 306 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.570 kg |
| Cilinderinhoud | 2.487 cc |
| Carrosserietype | Sedan |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 126 g/km |
| CO2-emissie (WLTP) | 126 g/km |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 218 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 4 |
| BTW aftrekbaar | Ja |
| APK bij levering | Ja |
| Gecombineerd vermogen PK | 218 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 160 KW |
| Dealer onderhouden | Ja |
| Apple Carplay | Ja |
| Android Auto | Ja |
Bijzonderheden
Opties
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Extra getint glas
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Regensensor
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Head-up display
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie premium
- Connected services
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm middel
Interieur & Comfort
- Achterbank elektrisch verstelbaar
- Achterbank verwarmd
- Airco (automatisch)
- Airco separaat achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen
- Elektrisch zonnescherm achterruit
- Lederen bekleding
- Lederen interieurdelen
- Lederen stuurwiel
- Stoel ventilatie voor
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Zonnescherm zijruiten
- Achterbank met armsteun en skiluik
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dodehoek detectie
- Grootlichtassistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Achteruitrij assistent
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
Overig
- JBL sound system
- Stuurwiel verwarmd
- 24-uurs pechhulp Europa (incl. woonplaats)
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Ook interessant voor jou
Een Toyota Approved Occasion biedt
Tot 10 jaar garantie
Op een tweedehands Toyota kun je bouwen. Kies je voor een Toyota Approved Occasions, dan krijg je sowieso 12 maanden garantie. Zolang jouw auto bij ons in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer*). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent.
Volledige onderhoudsbeurt
Met de aankoop van een Toyota Approved Occasion ben je verzekerd van een auto in topconditie. Onze technici voeren namelijk vooraf een volledige onderhoudsbeurt uit. Hierbij worden alle cruciale punten gecheckt, vloeistoffen ververst of op peil gebracht en, waar nodig, onderdelen vervangen.
Hybride Zekerheid Controle
Koop je een Toyota Approved Occasion met hybride aandrijflijn, dan wordt deze standaard geleverd inclusief Hybride Zekerheid Controle. Het hierbij behorende certificaat – met actuele meetwaarden – geeft je een jaar lang (of maximaal 15.000 kilometer) recht op kosteloos herstel van het batterijpakket na een eventueel defect. Als hybride leider met jarenlange ervaring en het grootste aanbod, bieden we onze klanten met de Hybride Zekerheid Controle een extra bewijs van vertrouwen in de duurzaamheid en betrouwbaarheid van onze hybride aandrijflijnen.
14 dagen omruilgarantie
Met Toyota kies je voor de top in kwaliteit en betrouwbaarheid. Dat zie je terug in onze modellen, maar ook op het gebied van service gaan we net dat stapje verder. Ben je bijvoorbeeld na jouw aanschaf niet 100% tevreden of krijg je twijfels over jouw keuze? Dan heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen.
24/7 Pechhulp in heel Europa
Op pech onderweg zit niemand te wachten. Maar als het dan toch gebeurt, is het prettig om te weten dat er altijd iemand voor je klaarstaat die je weer op weg kan helpen. Alle Toyota Approved Occasions worden dan ook geleverd met 12 maanden volledige pechhulp. Niet alleen in Nederland, ook in de rest van Europa ben je 24/7 verzekerd van hulp.
Algemene garantievoorwaarden
Bekijk hier de algemene garantievoorwaarden die gelden op alle Toyota Approved Occasions.
Toyota biedt tot 10 jaar of 200.000 kilometer garantie voor zowel nieuwe als bestaande klanten, voor nieuwe auto’s maar ook occasions. Door het onderhoud uit te laten voeren door een Toyota dealer of Erkend reparateur in Nederland kunnen we de betrouwbaarheid blijven garanderen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Bij Toyota heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Van Gent Autobedrijf Veenendaal B.V.
Galileistraat 2
3902 HR
VEENENDAAL



































































