2.5 Hybrid Awd Black Edition Leder Alcantara Jbl 360Cam Pdc Bsm 1650Kg Treklast
Toyota RAV4 2.5 Hybrid Awd Executive

Kenmerken
| Prijs | € 39.450,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 45.570 km |
| Bouwjaar | 2021 |
| Modeljaar | 2019 |
| Kenteken | T-662-RB |
| Kleur | Grijs |
| Datum eerste toelating | 27 mei 2021 |
| Brandstof | Hybride |
| Verbruik | 5,8 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 595 kg |
| Trekgewicht | 1.650 kg |
| Afmetingen | 4,6 x 1,86 x 0 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Acceleratie (0-100) | 8 s |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 280 - € 306 per kwartaal |
| Aandrijving | vierwiel |
| Leeggewicht | 1.630 kg |
| Cilinderinhoud | 2.487 cc |
| Carrosserietype | SUV |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 134 g/km |
| CO2-emissie (WLTP) | 134 g/km |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 222 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Nee |
| APK bij levering | Ja |
| Gecombineerd vermogen PK | 222 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 163 KW |
| Dealer onderhouden | Ja |
| Apple Carplay | Ja |
| Android Auto | Ja |
Bijzonderheden
Opties
Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Zircon Silver metallic (1D6)
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Extra getint glas
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Regensensor
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Toyota Touch® 2 Go Plus navigatiesysteem
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- DAB ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- Electronic climate controle
- Lederen bekleding, diverse kleuren en uitvoeringen
- Stoelverwarming voorstoelen (alleen i.c.m. lederen bekleding)
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Achteruitrijcamera
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Camerabeeld in binnenspiegel
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Keyless start
- Lederen stuurwiel en versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Autonomous Emergency Braking
- Cruise control adaptief
- Dodehoek detectie
- Rijstrooksensor met correctie
- Aanhanger assistent
- Achteruitrij assistent
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersairbag
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersairbag
- Rondomzicht camera
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Zij airbag(s) voor
Overig
- Achterbank verwarmd
- Alarm klasse 3
- Instructieboekjes aanwezig
- Koplampreiniging
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Premium pack
- Reinigen van het in- en exterieur
- Rookvrij
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Stoel ventilatie voor
- Stuurwiel verwarmd
- Trekhaak
- Verwarmde voorruit
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Ook interessant voor jou
Een Toyota Approved Occasion biedt
Tot 10 jaar garantie
Op een tweedehands Toyota kun je bouwen. Kies je voor een Toyota Approved Occasions, dan krijg je sowieso 12 maanden garantie. Zolang jouw auto bij ons in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer*). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent.
Volledige onderhoudsbeurt
Met de aankoop van een Toyota Approved Occasion ben je verzekerd van een auto in topconditie. Onze technici voeren namelijk vooraf een volledige onderhoudsbeurt uit. Hierbij worden alle cruciale punten gecheckt, vloeistoffen ververst of op peil gebracht en, waar nodig, onderdelen vervangen.
Hybride Zekerheid Controle
Koop je een Toyota Approved Occasion met hybride aandrijflijn, dan wordt deze standaard geleverd inclusief Hybride Zekerheid Controle. Het hierbij behorende certificaat – met actuele meetwaarden – geeft je een jaar lang (of maximaal 15.000 kilometer) recht op kosteloos herstel van het batterijpakket na een eventueel defect. Als hybride leider met jarenlange ervaring en het grootste aanbod, bieden we onze klanten met de Hybride Zekerheid Controle een extra bewijs van vertrouwen in de duurzaamheid en betrouwbaarheid van onze hybride aandrijflijnen.
14 dagen omruilgarantie
Met Toyota kies je voor de top in kwaliteit en betrouwbaarheid. Dat zie je terug in onze modellen, maar ook op het gebied van service gaan we net dat stapje verder. Ben je bijvoorbeeld na jouw aanschaf niet 100% tevreden of krijg je twijfels over jouw keuze? Dan heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen.
24/7 Pechhulp in heel Europa
Op pech onderweg zit niemand te wachten. Maar als het dan toch gebeurt, is het prettig om te weten dat er altijd iemand voor je klaarstaat die je weer op weg kan helpen. Alle Toyota Approved Occasions worden dan ook geleverd met 12 maanden volledige pechhulp. Niet alleen in Nederland, ook in de rest van Europa ben je 24/7 verzekerd van hulp.
Algemene garantievoorwaarden
Bekijk hier de algemene garantievoorwaarden die gelden op alle Toyota Approved Occasions.
Toyota biedt tot 10 jaar of 200.000 kilometer garantie voor zowel nieuwe als bestaande klanten, voor nieuwe auto’s maar ook occasions. Door het onderhoud uit te laten voeren door een Toyota dealer of Erkend reparateur in Nederland kunnen we de betrouwbaarheid blijven garanderen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Bij Toyota heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Autobedrijf Strikwerda Leeuwarden B.V.
Zuiderkruisweg 6
8938 AP
LEEUWARDEN














































