2.0 High Power Hybrid First Edition
Toyota C-HR 2.0 Hybrid Gr

Kenmerken
| Prijs | € 27.950,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 51.645 km |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kenteken | JXG-76-K |
| Kleur | Blauw |
| Datum eerste toelating | 10 februari 2022 |
| Brandstof | Hybride |
| Verbruik | 4 l/100km |
| Trekgewicht | 725 kg |
|---|---|
| Wielbasis | 2,64 m |
| Acceleratie (0-100) | 8 s |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 253 - € 276 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.460 kg |
| Cilinderinhoud | 1.987 cc |
| Carrosserietype | SUV |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 92 g/km |
| CO2-emissie (WLTP) | 120 g/km |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 184 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Nee |
| APK bij levering | Nee |
| Vermogen elektromotor(en) PK | 109 PK |
| Vermogen elektromotor(en) KW | 80 KW |
| Gecombineerd vermogen PK | 184 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 135 KW |
| Dealer onderhouden | Ja |
| Apple Carplay | Ja |
| Android Auto | Ja |
Bijzonderheden
Opties
Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie premium
- Bluetooth
- Connected services
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Kleur wit
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Lichtmetalen wielen (19")
- Metaalkleur
Extra
- Airco automatisch
- Stuur verwarmd
Interieur & Comfort
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- Keyless start
- Lederen/stof bekleding
- Lederen bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Schakelpaddles
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- Achteruitrij assistent
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersairbag
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief
- Dodehoek detectie
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Knie airbag(s)
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Zij airbag(s) voor
Overige
- Dealer onderhouden
Ook interessant voor jou
Een Toyota Approved Occasion biedt
Tot 10 jaar garantie
Op een tweedehands Toyota kun je bouwen. Kies je voor een Toyota Approved Occasions, dan krijg je sowieso 12 maanden garantie. Zolang jouw auto bij ons in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer*). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent.
Volledige onderhoudsbeurt
Met de aankoop van een Toyota Approved Occasion ben je verzekerd van een auto in topconditie. Onze technici voeren namelijk vooraf een volledige onderhoudsbeurt uit. Hierbij worden alle cruciale punten gecheckt, vloeistoffen ververst of op peil gebracht en, waar nodig, onderdelen vervangen.
Hybride Zekerheid Controle
Koop je een Toyota Approved Occasion met hybride aandrijflijn, dan wordt deze standaard geleverd inclusief Hybride Zekerheid Controle. Het hierbij behorende certificaat – met actuele meetwaarden – geeft je een jaar lang (of maximaal 15.000 kilometer) recht op kosteloos herstel van het batterijpakket na een eventueel defect. Als hybride leider met jarenlange ervaring en het grootste aanbod, bieden we onze klanten met de Hybride Zekerheid Controle een extra bewijs van vertrouwen in de duurzaamheid en betrouwbaarheid van onze hybride aandrijflijnen.
14 dagen omruilgarantie
Met Toyota kies je voor de top in kwaliteit en betrouwbaarheid. Dat zie je terug in onze modellen, maar ook op het gebied van service gaan we net dat stapje verder. Ben je bijvoorbeeld na jouw aanschaf niet 100% tevreden of krijg je twijfels over jouw keuze? Dan heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen.
24/7 Pechhulp in heel Europa
Op pech onderweg zit niemand te wachten. Maar als het dan toch gebeurt, is het prettig om te weten dat er altijd iemand voor je klaarstaat die je weer op weg kan helpen. Alle Toyota Approved Occasions worden dan ook geleverd met 12 maanden volledige pechhulp. Niet alleen in Nederland, ook in de rest van Europa ben je 24/7 verzekerd van hulp.
Algemene garantievoorwaarden
Bekijk hier de algemene garantievoorwaarden die gelden op alle Toyota Approved Occasions.
Toyota biedt tot 10 jaar of 200.000 kilometer garantie voor zowel nieuwe als bestaande klanten, voor nieuwe auto’s maar ook occasions. Door het onderhoud uit te laten voeren door een Toyota dealer of Erkend reparateur in Nederland kunnen we de betrouwbaarheid blijven garanderen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Bij Toyota heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Autobedrijf Cappendijk Goes B.V.
Pearyweg 10
4462 GT
GOES


















































