Prestige
Toyota Camry 2.5 Hybrid Premium

Kenmerken
| Prijs | € 26.799,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 172.487 km |
| Bouwjaar | 2019 |
| Modeljaar | 2019 |
| Kenteken | G-231-GD |
| Kleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 30 september 2019 |
| Brandstof | Hybride |
| Verbruik | 4,4 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 530 kg |
| Afmetingen | 4,89 x 1,84 x 0 m |
| Wielbasis | 2,83 m |
| Acceleratie (0-100) | 8 s |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 280 - € 306 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.570 kg |
| Cilinderinhoud | 2.487 cc |
| Carrosserietype | Sedan |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 101 g/km |
| Energielabel | B |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 218 pk |
| Onderhoudshistorie | Nee |
| Aantal deuren | 4 |
| BTW aftrekbaar | Nee |
| APK bij levering | Ja |
| Gecombineerd vermogen PK | 218 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 160 KW |
| Dealer onderhouden | Nee |
| Apple Carplay | Nee |
| Android Auto | Nee |
Bijzonderheden
Opties
Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
- Regensensor
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- DAB ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- Airco (automatisch)
- Airco separaat achter
- Luxe lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- Elektrisch zonnescherm achterruit
- Keyless start
- Lederen interieurdelen
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuurbekrachtiging
- Stuurwiel multifunctioneel
- Zonnescherm zijruiten
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dodehoek detectie
- Achteruitrij assistent
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersairbag
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Hoofdsteunen actief
- Knie airbag(s)
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Zij airbag(s) voor
Overige
- RDW Teller rapport, en 12 maanden/15.000 km pechhulp, complete aflever-inspectiebeurt, een halve tank brandstof, volledige re-conditionering van in- en exterieur. en daarbovenop een onderhoudsbeurt conform fabrieksspecificatie en 12 maanden garantie.
Ook interessant voor jou
Een Toyota Approved Occasion biedt
Tot 10 jaar garantie
Op een tweedehands Toyota kun je bouwen. Kies je voor een Toyota Approved Occasions, dan krijg je sowieso 12 maanden garantie. Zolang jouw auto bij ons in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer*). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent.
Volledige onderhoudsbeurt
Met de aankoop van een Toyota Approved Occasion ben je verzekerd van een auto in topconditie. Onze technici voeren namelijk vooraf een volledige onderhoudsbeurt uit. Hierbij worden alle cruciale punten gecheckt, vloeistoffen ververst of op peil gebracht en, waar nodig, onderdelen vervangen.
Hybride Zekerheid Controle
Koop je een Toyota Approved Occasion met hybride aandrijflijn, dan wordt deze standaard geleverd inclusief Hybride Zekerheid Controle. Het hierbij behorende certificaat – met actuele meetwaarden – geeft je een jaar lang (of maximaal 15.000 kilometer) recht op kosteloos herstel van het batterijpakket na een eventueel defect. Als hybride leider met jarenlange ervaring en het grootste aanbod, bieden we onze klanten met de Hybride Zekerheid Controle een extra bewijs van vertrouwen in de duurzaamheid en betrouwbaarheid van onze hybride aandrijflijnen.
14 dagen omruilgarantie
Met Toyota kies je voor de top in kwaliteit en betrouwbaarheid. Dat zie je terug in onze modellen, maar ook op het gebied van service gaan we net dat stapje verder. Ben je bijvoorbeeld na jouw aanschaf niet 100% tevreden of krijg je twijfels over jouw keuze? Dan heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen.
24/7 Pechhulp in heel Europa
Op pech onderweg zit niemand te wachten. Maar als het dan toch gebeurt, is het prettig om te weten dat er altijd iemand voor je klaarstaat die je weer op weg kan helpen. Alle Toyota Approved Occasions worden dan ook geleverd met 12 maanden volledige pechhulp. Niet alleen in Nederland, ook in de rest van Europa ben je 24/7 verzekerd van hulp.
Algemene garantievoorwaarden
Bekijk hier de algemene garantievoorwaarden die gelden op alle Toyota Approved Occasions.
Toyota biedt tot 10 jaar of 200.000 kilometer garantie voor zowel nieuwe als bestaande klanten, voor nieuwe auto’s maar ook occasions. Door het onderhoud uit te laten voeren door een Toyota dealer of Erkend reparateur in Nederland kunnen we de betrouwbaarheid blijven garanderen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Bij Toyota heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Automobielbedrijf Kooijman Vianen B.V.
Stuartweg 5
4131 NH
VIANEN UT


























































