1.5 Hybrid 130 Executive
Toyota Yaris 1.5 Hybrid 130 Launch Edition

Kenmerken
| Prijs | € 31.999,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 12.340 km |
| Bouwjaar | 2024 |
| Modeljaar | 2020 |
| Kenteken | GRS-58-B |
| Kleur | Wit |
| Datum eerste toelating | 4 november 2024 |
| Brandstof | Hybride |
| Verbruik | 4,2 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 490 kg |
| Trekgewicht | 450 kg |
| Afmetingen | 3,94 x 1,75 x 0 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Acceleratie (0-100) | 9 s |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 145 - € 158 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.125 kg |
| Cilinderinhoud | 1.490 cc |
| Carrosserietype | Hatchback |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 95 g/km |
| CO2-emissie (WLTP) | 95 g/km |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 131 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Ja |
| APK bij levering | Ja |
| Gecombineerd vermogen PK | 131 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 96 KW |
| Dealer onderhouden | Ja |
| Apple Carplay | Ja |
| Android Auto | Ja |
Bijzonderheden
Opties
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Extra getint glas
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Two-tone premium kleur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Geluidsisolerend glas
- Glans exterieur delen
- LED dagrijverlichting
- Regensensor
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- DAB ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Head-up display
- Smartphone entry
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm middel
Interieur & Comfort
- Achteruitrijcamera
- Electronic climate controle
- Lederen stuurwiel
- Sportstoelen
- Stof/kunstlederen bekleding
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hemelbekleding donker
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Cruise control adaptief
- Dodehoek detectie
- Grootlichtassistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Zelfstandige rijstrookwissel
- Achteruitrij assistent
- Automatische snelheids begrenzing
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Kruisend verkeer detectie
- Uitstap waarschuwing
- Verkeersbord detectie
Overig
- JBL sound system
- Stuurwiel verwarmd
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Navigatie via Apple Carplay / Android Auto
- Preventieve vervanging slijtagedelen
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Zwart dak
- Zwarte spiegelkappen
Ook interessant voor jou
Een Toyota Approved Occasion biedt
Tot 10 jaar garantie
Op een tweedehands Toyota kun je bouwen. Kies je voor een Toyota Approved Occasions, dan krijg je sowieso 12 maanden garantie. Zolang jouw auto bij ons in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer*). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent.
Volledige onderhoudsbeurt
Met de aankoop van een Toyota Approved Occasion ben je verzekerd van een auto in topconditie. Onze technici voeren namelijk vooraf een volledige onderhoudsbeurt uit. Hierbij worden alle cruciale punten gecheckt, vloeistoffen ververst of op peil gebracht en, waar nodig, onderdelen vervangen.
Hybride Zekerheid Controle
Koop je een Toyota Approved Occasion met hybride aandrijflijn, dan wordt deze standaard geleverd inclusief Hybride Zekerheid Controle. Het hierbij behorende certificaat – met actuele meetwaarden – geeft je een jaar lang (of maximaal 15.000 kilometer) recht op kosteloos herstel van het batterijpakket na een eventueel defect. Als hybride leider met jarenlange ervaring en het grootste aanbod, bieden we onze klanten met de Hybride Zekerheid Controle een extra bewijs van vertrouwen in de duurzaamheid en betrouwbaarheid van onze hybride aandrijflijnen.
14 dagen omruilgarantie
Met Toyota kies je voor de top in kwaliteit en betrouwbaarheid. Dat zie je terug in onze modellen, maar ook op het gebied van service gaan we net dat stapje verder. Ben je bijvoorbeeld na jouw aanschaf niet 100% tevreden of krijg je twijfels over jouw keuze? Dan heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen.
24/7 Pechhulp in heel Europa
Op pech onderweg zit niemand te wachten. Maar als het dan toch gebeurt, is het prettig om te weten dat er altijd iemand voor je klaarstaat die je weer op weg kan helpen. Alle Toyota Approved Occasions worden dan ook geleverd met 12 maanden volledige pechhulp. Niet alleen in Nederland, ook in de rest van Europa ben je 24/7 verzekerd van hulp.
Algemene garantievoorwaarden
Bekijk hier de algemene garantievoorwaarden die gelden op alle Toyota Approved Occasions.
Toyota biedt tot 10 jaar of 200.000 kilometer garantie voor zowel nieuwe als bestaande klanten, voor nieuwe auto’s maar ook occasions. Door het onderhoud uit te laten voeren door een Toyota dealer of Erkend reparateur in Nederland kunnen we de betrouwbaarheid blijven garanderen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Bij Toyota heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Van Gent Autobedrijf Amersfoort B.V.
Ruimtevaart 4
3824 MX
AMERSFOORT





























































