2.5 Hybrid Awd Black Edition Leder Alcantara Jbl 360Cam Pdc Bsm 1650Kg Treklast
Toyota bZ4X Premium 71,4 Kwh 204Pk Automaat

Kenmerken
| Prijs | € 39.499,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 8.478 km |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kenteken | GVN-27-R |
| Kleur | Blauw |
| Datum eerste toelating | 6 december 2024 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Verbruik | 15,9 l/100km |
| APK datum | 6 december 2028 |
|---|---|
| Trekgewicht | 750 kg |
| Wielbasis | 2,85 m |
| Acceleratie (0-100) | 7 s |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 252 - € 276 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.895 kg |
| Carrosserietype | SUV |
| CO2-emissie | 0 g/km |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 204 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Ja |
| APK bij levering | Nee |
| Accu capaciteit | 71 kWh |
| Accu oplaadtijd | 360 minuten |
| Type oplaadkabel | type2 |
| Actieradius | 512 km |
| Actieradius (WLTP) | 360 km |
| Vermogen elektromotor(en) PK | 204 PK |
| Vermogen elektromotor(en) KW | 150 KW |
| Gecombineerd vermogen PK | 204 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 150 KW |
| Dealer onderhouden | Nee |
| Apple Carplay | Ja |
| Android Auto | Ja |
Bijzonderheden
Opties
Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bluetooth
- Connected services
- Draadloze telefoonlader
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm groot
- Multimedia scherm standaard
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Exterieur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dakspoiler
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
Extra
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Smartphone entry
- Stuur verwarmd
- Warmtepomp
Interieur & Comfort
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Achteruitrijcamera
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- Keyless start
- Kunstlederen bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stoel ventilatie voor
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Stuur verstelbaar
- Verwarmde voorruit
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- Achteruitrij assistent
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonome parkeerfunctie
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersairbag
- Bots waarschuwing systeem
- Centrale airbag voor
- Cruise control adaptief
- Dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Koplampreiniging
- Kruisend verkeer detectie
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Uitstap waarschuwing
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Zelfstandige rijstrookwissel
- Zij airbag(s) voor
Ook interessant voor jou
Een Toyota Approved Occasion biedt
Tot 10 jaar garantie
Op een tweedehands Toyota kun je bouwen. Kies je voor een Toyota Approved Occasions, dan krijg je sowieso 12 maanden garantie. Zolang jouw auto bij ons in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer*). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent.
Volledige onderhoudsbeurt
Met de aankoop van een Toyota Approved Occasion ben je verzekerd van een auto in topconditie. Onze technici voeren namelijk vooraf een volledige onderhoudsbeurt uit. Hierbij worden alle cruciale punten gecheckt, vloeistoffen ververst of op peil gebracht en, waar nodig, onderdelen vervangen.
Hybride Zekerheid Controle
Koop je een Toyota Approved Occasion met hybride aandrijflijn, dan wordt deze standaard geleverd inclusief Hybride Zekerheid Controle. Het hierbij behorende certificaat – met actuele meetwaarden – geeft je een jaar lang (of maximaal 15.000 kilometer) recht op kosteloos herstel van het batterijpakket na een eventueel defect. Als hybride leider met jarenlange ervaring en het grootste aanbod, bieden we onze klanten met de Hybride Zekerheid Controle een extra bewijs van vertrouwen in de duurzaamheid en betrouwbaarheid van onze hybride aandrijflijnen.
14 dagen omruilgarantie
Met Toyota kies je voor de top in kwaliteit en betrouwbaarheid. Dat zie je terug in onze modellen, maar ook op het gebied van service gaan we net dat stapje verder. Ben je bijvoorbeeld na jouw aanschaf niet 100% tevreden of krijg je twijfels over jouw keuze? Dan heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen.
24/7 Pechhulp in heel Europa
Op pech onderweg zit niemand te wachten. Maar als het dan toch gebeurt, is het prettig om te weten dat er altijd iemand voor je klaarstaat die je weer op weg kan helpen. Alle Toyota Approved Occasions worden dan ook geleverd met 12 maanden volledige pechhulp. Niet alleen in Nederland, ook in de rest van Europa ben je 24/7 verzekerd van hulp.
Algemene garantievoorwaarden
Bekijk hier de algemene garantievoorwaarden die gelden op alle Toyota Approved Occasions.
Toyota biedt tot 10 jaar of 200.000 kilometer garantie voor zowel nieuwe als bestaande klanten, voor nieuwe auto’s maar ook occasions. Door het onderhoud uit te laten voeren door een Toyota dealer of Erkend reparateur in Nederland kunnen we de betrouwbaarheid blijven garanderen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Bij Toyota heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Automobielbedrijf Ten Have Doetinchem B.V.
Logistiekweg 32
7007 CJ
DOETINCHEM





































































