1.5 Hybrid 115 Active Limited Parkeersensoren Stoel Stuur Verwarming Carplay
Toyota Yaris 1.5 Hybrid 130 Launch Edition Nl Auto Hud Jbl Pdc Bsm Dealer Onderhouden

Kenmerken
| Prijs | € 26.999,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 49.792 km |
| Bouwjaar | 2024 |
| Modeljaar | 2024 |
| Kenteken | GGG-60-N |
| Kleur | Blauw |
| Datum eerste toelating | 23 augustus 2024 |
| Brandstof | Hybride |
| Verbruik | 4,2 l/100km |
|---|---|
| APK datum | 23 augustus 2028 |
| Laadvermogen | 500 kg |
| Trekgewicht | 450 kg |
| Afmetingen | 3,94 x 1,75 x 1,51 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Acceleratie (0-100) | 9 s |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 145 - € 158 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.115 kg |
| Cilinderinhoud | 1.490 cc |
| Carrosserietype | Hatchback |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 95 g/km |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Onderhoudshistorie | Nee |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Ja |
| APK bij levering | Nee |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Vermogen elektromotor(en) PK | 84 PK |
| Vermogen elektromotor(en) KW | 62 KW |
| Dealer onderhouden | Nee |
| Apple Carplay | Ja |
| Android Auto | Ja |
Bijzonderheden
Opties
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Zelfstandige rijstrookwissel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitentemperatuurmeter
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- Buitenspiegels in andere kleur
- Centrale airbag voor
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Electronic climate control
- Extra getint glas achter
- Fabrieksgarantie
- Geluidsisolerend glas
- Hemelbekleding donker
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Kruisend verkeer detectie
- Kunstlederen/stof bekleding
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Multimedia scherm middel
- Rijstrooksensor met correctie
- Smartphone entry
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Stuur verwarmd
- Two-tone uni-/metaalkleur
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitstap waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- Zwarte (glans) exterieur delen
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Ook interessant voor jou
Een Toyota Approved Occasion biedt
Tot 10 jaar garantie
Op een tweedehands Toyota kun je bouwen. Kies je voor een Toyota Approved Occasions, dan krijg je sowieso 12 maanden garantie. Zolang jouw auto bij ons in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer*). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent.
Volledige onderhoudsbeurt
Met de aankoop van een Toyota Approved Occasion ben je verzekerd van een auto in topconditie. Onze technici voeren namelijk vooraf een volledige onderhoudsbeurt uit. Hierbij worden alle cruciale punten gecheckt, vloeistoffen ververst of op peil gebracht en, waar nodig, onderdelen vervangen.
Hybride Zekerheid Controle
Koop je een Toyota Approved Occasion met hybride aandrijflijn, dan wordt deze standaard geleverd inclusief Hybride Zekerheid Controle. Het hierbij behorende certificaat – met actuele meetwaarden – geeft je een jaar lang (of maximaal 15.000 kilometer) recht op kosteloos herstel van het batterijpakket na een eventueel defect. Als hybride leider met jarenlange ervaring en het grootste aanbod, bieden we onze klanten met de Hybride Zekerheid Controle een extra bewijs van vertrouwen in de duurzaamheid en betrouwbaarheid van onze hybride aandrijflijnen.
14 dagen omruilgarantie
Met Toyota kies je voor de top in kwaliteit en betrouwbaarheid. Dat zie je terug in onze modellen, maar ook op het gebied van service gaan we net dat stapje verder. Ben je bijvoorbeeld na jouw aanschaf niet 100% tevreden of krijg je twijfels over jouw keuze? Dan heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen.
24/7 Pechhulp in heel Europa
Op pech onderweg zit niemand te wachten. Maar als het dan toch gebeurt, is het prettig om te weten dat er altijd iemand voor je klaarstaat die je weer op weg kan helpen. Alle Toyota Approved Occasions worden dan ook geleverd met 12 maanden volledige pechhulp. Niet alleen in Nederland, ook in de rest van Europa ben je 24/7 verzekerd van hulp.
Algemene garantievoorwaarden
Bekijk hier de algemene garantievoorwaarden die gelden op alle Toyota Approved Occasions.
Toyota biedt tot 10 jaar of 200.000 kilometer garantie voor zowel nieuwe als bestaande klanten, voor nieuwe auto’s maar ook occasions. Door het onderhoud uit te laten voeren door een Toyota dealer of Erkend reparateur in Nederland kunnen we de betrouwbaarheid blijven garanderen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Bij Toyota heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Automobielbedrijf Van der Linde Steenwijk B.V.
Broekslagen 12
8331 TJ
STEENWIJK
























































