2.0 High Power Hybrid First Edition
Toyota Corolla Cross 2.0 High Power Hybrid First Edition

Kenmerken
| Prijs | € 33.950,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 65.106 km |
| Bouwjaar | 2022 |
| Modeljaar | 2022 |
| Kenteken | R-416-NL |
| Kleur | Blauw |
| Datum eerste toelating | 14 oktober 2022 |
| Brandstof | Hybride |
| Verbruik | 5,1 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 550 kg |
| Trekgewicht | 750 kg |
| Afmetingen | 4,46 x 1,83 x 0 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Acceleratie (0-100) | 7 s |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 217 - € 240 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.420 kg |
| Cilinderinhoud | 1.987 cc |
| Carrosserietype | SUV |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 115 g/km |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 197 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Ja |
| APK bij levering | Ja |
| Gecombineerd vermogen PK | 197 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 145 KW |
| Dealer onderhouden | Ja |
| Apple Carplay | Ja |
| Android Auto | Ja |
Bijzonderheden
Opties
- Airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- Cobalt Blue metallic (8W7)
- Lichtmetalen velgen 18"
- Navigatiesysteem full map
- Stof/kunstlederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Achteruitrijcamera
- Actieve noodgeval assistent
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio installatie
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersairbag
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitentemperatuurmeter
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale airbag voor
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Connected services
- Cruise control adaptief
- DAB ontvanger
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detectie
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Extra getint glas
- Geluidsimulator
- Grootlichtassistent
- Hemelbekleding donker
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Hoofdsteunen actief
- Instructieboekjes aanwezig
- Keyless entry
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- Kruisend verkeer detectie
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm middel
- Parkeersensor voor en achter
- Passagiersairbag
- Regensensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Sfeerverlichting
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Uitstap waarschuwing
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Zij airbag(s) voor
Ook interessant voor jou
Een Toyota Approved Occasion biedt
Tot 10 jaar garantie
Op een tweedehands Toyota kun je bouwen. Kies je voor een Toyota Approved Occasions, dan krijg je sowieso 12 maanden garantie. Zolang jouw auto bij ons in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer*). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent.
Volledige onderhoudsbeurt
Met de aankoop van een Toyota Approved Occasion ben je verzekerd van een auto in topconditie. Onze technici voeren namelijk vooraf een volledige onderhoudsbeurt uit. Hierbij worden alle cruciale punten gecheckt, vloeistoffen ververst of op peil gebracht en, waar nodig, onderdelen vervangen.
Hybride Zekerheid Controle
Koop je een Toyota Approved Occasion met hybride aandrijflijn, dan wordt deze standaard geleverd inclusief Hybride Zekerheid Controle. Het hierbij behorende certificaat – met actuele meetwaarden – geeft je een jaar lang (of maximaal 15.000 kilometer) recht op kosteloos herstel van het batterijpakket na een eventueel defect. Als hybride leider met jarenlange ervaring en het grootste aanbod, bieden we onze klanten met de Hybride Zekerheid Controle een extra bewijs van vertrouwen in de duurzaamheid en betrouwbaarheid van onze hybride aandrijflijnen.
14 dagen omruilgarantie
Met Toyota kies je voor de top in kwaliteit en betrouwbaarheid. Dat zie je terug in onze modellen, maar ook op het gebied van service gaan we net dat stapje verder. Ben je bijvoorbeeld na jouw aanschaf niet 100% tevreden of krijg je twijfels over jouw keuze? Dan heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen.
24/7 Pechhulp in heel Europa
Op pech onderweg zit niemand te wachten. Maar als het dan toch gebeurt, is het prettig om te weten dat er altijd iemand voor je klaarstaat die je weer op weg kan helpen. Alle Toyota Approved Occasions worden dan ook geleverd met 12 maanden volledige pechhulp. Niet alleen in Nederland, ook in de rest van Europa ben je 24/7 verzekerd van hulp.
Algemene garantievoorwaarden
Bekijk hier de algemene garantievoorwaarden die gelden op alle Toyota Approved Occasions.
Toyota biedt tot 10 jaar of 200.000 kilometer garantie voor zowel nieuwe als bestaande klanten, voor nieuwe auto’s maar ook occasions. Door het onderhoud uit te laten voeren door een Toyota dealer of Erkend reparateur in Nederland kunnen we de betrouwbaarheid blijven garanderen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Bij Toyota heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
ADG Emmen B.V.
Phileas Foggstraat 14
7821 AK
EMMEN



































































