1.5 Vvt-I Aspiration Nl Auto Trekhaak Camera Clima Cruise
Toyota Proace Worker Long Worker 2.0 D-4D 177Pk Professional Automaat

Kenmerken
| Prijs | € 15.395,04 |
|---|---|
| Kilometerstand | 261.441 km |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kenteken | V-840-RF |
| Kleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 14 juli 2018 |
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik | 5,9 l/100km |
| Trekgewicht | 2.200 kg |
|---|---|
| Wielbasis | 3,28 m |
| Acceleratie (0-100) | 10 s |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.677 kg |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 155 g/km |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 3 |
| Aantal Versnellingen | 6 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 177 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Ja |
| APK bij levering | Nee |
| Gecombineerd vermogen PK | 177 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 130 KW |
| Dealer onderhouden | Nee |
| Apple Carplay | Nee |
| Android Auto | Nee |
Bijzonderheden
Opties
Entertainment & Media
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Koplampen adaptief
- Mistlampen voor
- Zijschuifdeur rechts
Interieur & Comfort
- Airco (automatisch)
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Keyless entry
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Veiligheid & Techniek
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Cruise control
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensor achter
- Passagiersairbag
Ook interessant voor jou
Automobielbedrijf Ten Have Doetinchem B.V.
Logistiekweg 32
7007 CJ
DOETINCHEM



























































