1.6 Vvt-I Business
Toyota Verso-S 1.3 Vvt-I Dynamic

Kenmerken
| Prijs | € 12.945,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 75.503 km |
| Bouwjaar | 2012 |
| Modeljaar | 2011 |
| Kenteken | 4-ZLR-52 |
| Kleur | Blauw |
| Datum eerste toelating | 10 januari 2012 |
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik | 5,2 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 490 kg |
| Trekgewicht | 800 kg |
| Wielbasis | 2,55 m |
| Acceleratie (0-100) | 13 s |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 119 - € 129 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.050 kg |
| Cilinderinhoud | 1.329 cc |
| Carrosserietype | MPV |
| Emissieklasse | 5 |
| CO2-emissie | 120 g/km |
| Energielabel | B |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 99 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Nee |
| APK bij levering | Ja |
| Gecombineerd vermogen PK | 99 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 73 KW |
| Dealer onderhouden | Ja |
| Apple Carplay | Nee |
| Android Auto | Nee |
Bijzonderheden
Opties
- Achteruitrijcamera
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersairbag
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Electronic climate controle
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Extra getint glas
- Hoofd airbag(s) achter
- Keyless entry
- Knie airbag(s)
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metallic lak (001)
- Panoramadak
- Passagiersairbag
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Zij airbag(s) voor
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenreparatieset
- Boordcomputer
- Brake Assist System
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dakspoiler
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) voor
- Hoofdsteunen actief
- Instructieboekjes aanwezig
- Lederen versnellingspook
- Mistlampen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Radio-CD/MP3 speler
- Rookvrij
- Start/stop systeem
- Stuurwiel multifunctioneel
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Ook interessant voor jou
Oostendorp Eindhoven
Pietersbergweg 31
5628 BS
EINDHOVEN














































