1.5 Hybrid Adventure
Toyota RAV4 2.5 Hybrid Awd Bi-Tone Limited Automaat 222Pk

Kenmerken
| Prijs | € 36.999,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 92.240 km |
| Bouwjaar | 2021 |
| Modeljaar | 2019 |
| Kenteken | T-411-NJ |
| Kleur | Grijs |
| Datum eerste toelating | 20 april 2021 |
| Brandstof | Hybride |
| Verbruik | 5,8 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 605 kg |
| Trekgewicht | 1.650 kg |
| Afmetingen | 4,6 x 1,86 x 1,69 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Acceleratie (0-100) | 8 s |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 280 - € 306 per kwartaal |
| Aandrijving | vierwiel |
| Leeggewicht | 1.620 kg |
| Cilinderinhoud | 2.487 cc |
| Carrosserietype | SUV |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 130 g/km |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 222 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Nee |
| APK bij levering | Ja |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Vermogen elektromotor(en) PK | 120 PK |
| Vermogen elektromotor(en) KW | 88 KW |
| Gecombineerd vermogen PK | 222 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 163 KW |
| Dealer onderhouden | Nee |
| Apple Carplay | Ja |
| Android Auto | Ja |
Bijzonderheden
Opties
Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Trekhaak
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Cruise control adaptief
- Kunstlederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Keyless start
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Electronic climate control
- Innovation-pakket
- Rijstrooksensor met correctie
- Aanhanger assistent
- Bluetooth
- Camerabeeld in binnenspiegel
- Connected services
- Dab
- Extra getint glas achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelpaddles
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Ook interessant voor jou
Een Toyota Approved Occasion biedt
Tot 10 jaar garantie
Op een tweedehands Toyota kun je bouwen. Kies je voor een Toyota Approved Occasions, dan krijg je sowieso 12 maanden garantie. Zolang jouw auto bij ons in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer*). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent.
Volledige onderhoudsbeurt
Met de aankoop van een Toyota Approved Occasion ben je verzekerd van een auto in topconditie. Onze technici voeren namelijk vooraf een volledige onderhoudsbeurt uit. Hierbij worden alle cruciale punten gecheckt, vloeistoffen ververst of op peil gebracht en, waar nodig, onderdelen vervangen.
Hybride Zekerheid Controle
Koop je een Toyota Approved Occasion met hybride aandrijflijn, dan wordt deze standaard geleverd inclusief Hybride Zekerheid Controle. Het hierbij behorende certificaat – met actuele meetwaarden – geeft je een jaar lang (of maximaal 15.000 kilometer) recht op kosteloos herstel van het batterijpakket na een eventueel defect. Als hybride leider met jarenlange ervaring en het grootste aanbod, bieden we onze klanten met de Hybride Zekerheid Controle een extra bewijs van vertrouwen in de duurzaamheid en betrouwbaarheid van onze hybride aandrijflijnen.
14 dagen omruilgarantie
Met Toyota kies je voor de top in kwaliteit en betrouwbaarheid. Dat zie je terug in onze modellen, maar ook op het gebied van service gaan we net dat stapje verder. Ben je bijvoorbeeld na jouw aanschaf niet 100% tevreden of krijg je twijfels over jouw keuze? Dan heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen.
24/7 Pechhulp in heel Europa
Op pech onderweg zit niemand te wachten. Maar als het dan toch gebeurt, is het prettig om te weten dat er altijd iemand voor je klaarstaat die je weer op weg kan helpen. Alle Toyota Approved Occasions worden dan ook geleverd met 12 maanden volledige pechhulp. Niet alleen in Nederland, ook in de rest van Europa ben je 24/7 verzekerd van hulp.
Algemene garantievoorwaarden
Bekijk hier de algemene garantievoorwaarden die gelden op alle Toyota Approved Occasions.
Toyota biedt tot 10 jaar of 200.000 kilometer garantie voor zowel nieuwe als bestaande klanten, voor nieuwe auto’s maar ook occasions. Door het onderhoud uit te laten voeren door een Toyota dealer of Erkend reparateur in Nederland kunnen we de betrouwbaarheid blijven garanderen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Bij Toyota heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Jacob Schaap Lelystad B.V.
Artemisweg 31
8239 DD
LELYSTAD





























