1.5 Hybrid 130 Executive
Toyota Yaris 1.5 Hybrid 130 Gr Sport

Kenmerken
| Prijs | € 33.499,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 23.096 km |
| Bouwjaar | 2025 |
| Modeljaar | 2020 |
| Kenteken | HFK-92-R |
| Kleur | Grijs |
| Datum eerste toelating | 14 februari 2025 |
| Brandstof | Hybride |
| Verbruik | 4,4 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 495 kg |
| Trekgewicht | 450 kg |
| Afmetingen | 3,95 x 1,75 x 0 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Acceleratie (0-100) | 9 s |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 145 - € 158 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.120 kg |
| Cilinderinhoud | 1.490 cc |
| Carrosserietype | Hatchback |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 96 g/km |
| CO2-emissie (WLTP) | 96 g/km |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 131 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Ja |
| APK bij levering | Ja |
| Gecombineerd vermogen PK | 131 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 96 KW |
| Dealer onderhouden | Ja |
| Apple Carplay | Ja |
| Android Auto | Ja |
Bijzonderheden
Opties
Exterieur
- Extra getint glas
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 18"
- Two-tone (metaal) kleur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Geluidsisolerend glas
- Glans exterieur delen
- LED dagrijverlichting
- Regensensor
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- DAB ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Smartphone entry
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm middel
Interieur & Comfort
- Achteruitrijcamera
- Electronic climate controle
- Lederen stuurwiel
- Sportstoelen
- Stuurwiel multifunctioneel
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hemelbekleding donker
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Veiligheid
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Grootlichtassistent
- Rijstrooksensor met correctie
- Actieve noodgeval assistent
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dodehoek detectie
- GR SPORT Plus Pack
- JBL sound system
- Leder/alcantara bekleding
- Navigatie via Apple Carplay / Android Auto
- Panoramadak
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- 24-uurs pechhulp Europa (incl. woonplaats)
- Audio installatie premium
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Zwart dak
- Zwarte spiegelkappen
Ook interessant voor jou
Een Toyota Approved Occasion biedt
Tot 10 jaar garantie
Op een tweedehands Toyota kun je bouwen. Kies je voor een Toyota Approved Occasions, dan krijg je sowieso 12 maanden garantie. Zolang jouw auto bij ons in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer*). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent.
Volledige onderhoudsbeurt
Met de aankoop van een Toyota Approved Occasion ben je verzekerd van een auto in topconditie. Onze technici voeren namelijk vooraf een volledige onderhoudsbeurt uit. Hierbij worden alle cruciale punten gecheckt, vloeistoffen ververst of op peil gebracht en, waar nodig, onderdelen vervangen.
Hybride Zekerheid Controle
Koop je een Toyota Approved Occasion met hybride aandrijflijn, dan wordt deze standaard geleverd inclusief Hybride Zekerheid Controle. Het hierbij behorende certificaat – met actuele meetwaarden – geeft je een jaar lang (of maximaal 15.000 kilometer) recht op kosteloos herstel van het batterijpakket na een eventueel defect. Als hybride leider met jarenlange ervaring en het grootste aanbod, bieden we onze klanten met de Hybride Zekerheid Controle een extra bewijs van vertrouwen in de duurzaamheid en betrouwbaarheid van onze hybride aandrijflijnen.
14 dagen omruilgarantie
Met Toyota kies je voor de top in kwaliteit en betrouwbaarheid. Dat zie je terug in onze modellen, maar ook op het gebied van service gaan we net dat stapje verder. Ben je bijvoorbeeld na jouw aanschaf niet 100% tevreden of krijg je twijfels over jouw keuze? Dan heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen.
24/7 Pechhulp in heel Europa
Op pech onderweg zit niemand te wachten. Maar als het dan toch gebeurt, is het prettig om te weten dat er altijd iemand voor je klaarstaat die je weer op weg kan helpen. Alle Toyota Approved Occasions worden dan ook geleverd met 12 maanden volledige pechhulp. Niet alleen in Nederland, ook in de rest van Europa ben je 24/7 verzekerd van hulp.
Algemene garantievoorwaarden
Bekijk hier de algemene garantievoorwaarden die gelden op alle Toyota Approved Occasions.
Toyota biedt tot 10 jaar of 200.000 kilometer garantie voor zowel nieuwe als bestaande klanten, voor nieuwe auto’s maar ook occasions. Door het onderhoud uit te laten voeren door een Toyota dealer of Erkend reparateur in Nederland kunnen we de betrouwbaarheid blijven garanderen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Bij Toyota heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.


































































