2.5 Hybrid Awd Black Edition Leder Alcantara Jbl 360Cam Pdc Bsm 1650Kg Treklast
Toyota bZ4X Dynamic 71 Kwh

Kenmerken
| Prijs | € 39.945,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 5.368 km |
| Bouwjaar | 2025 |
| Modeljaar | 2022 |
| Kenteken | JDN-92-X |
| Kleur | Blauw |
| Datum eerste toelating | 1 september 2025 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Verbruik | 147 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 580 kg |
| Trekgewicht | 750 kg |
| Afmetingen | 4,69 x 1,86 x 1,65 m |
| Wielbasis | 2,85 m |
| Acceleratie (0-100) | 7 s |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 252 - € 276 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.885 kg |
| Carrosserietype | SUV |
| CO2-emissie | 0 g/km |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| Aantal Versnellingen | 1 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 204 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Ja |
| APK bij levering | Ja |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Actieradius | 503 km |
| Vermogen elektromotor(en) PK | 204 PK |
| Vermogen elektromotor(en) KW | 150 KW |
| Gecombineerd vermogen PK | 204 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 150 KW |
| Dealer onderhouden | Nee |
| Apple Carplay | Ja |
| Android Auto | Ja |
Bijzonderheden
Opties
Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dakrails
- Dakspoiler
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Zelfstandige rijstrookwissel
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie via Apple CarPlay / Android Auto
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
Interieur
- Cruise control adaptief
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Alarmsysteem
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Electronic climate control
- Kunstlederen/stof bekleding
- Rijstrooksensor met correctie
- Warmtepomp
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonome parkeerfunctie
- Bluetooth
- Centrale airbag voor
- Connected services
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- Fabrieksgarantie
- Kruisend verkeer detectie
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Multimedia scherm groot
- Multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Stuur verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitstap waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Ook interessant voor jou
Een Toyota Approved Occasion biedt
Tot 10 jaar garantie
Op een tweedehands Toyota kun je bouwen. Kies je voor een Toyota Approved Occasions, dan krijg je sowieso 12 maanden garantie. Zolang jouw auto bij ons in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer*). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent.
Volledige onderhoudsbeurt
Met de aankoop van een Toyota Approved Occasion ben je verzekerd van een auto in topconditie. Onze technici voeren namelijk vooraf een volledige onderhoudsbeurt uit. Hierbij worden alle cruciale punten gecheckt, vloeistoffen ververst of op peil gebracht en, waar nodig, onderdelen vervangen.
Hybride Zekerheid Controle
Koop je een Toyota Approved Occasion met hybride aandrijflijn, dan wordt deze standaard geleverd inclusief Hybride Zekerheid Controle. Het hierbij behorende certificaat – met actuele meetwaarden – geeft je een jaar lang (of maximaal 15.000 kilometer) recht op kosteloos herstel van het batterijpakket na een eventueel defect. Als hybride leider met jarenlange ervaring en het grootste aanbod, bieden we onze klanten met de Hybride Zekerheid Controle een extra bewijs van vertrouwen in de duurzaamheid en betrouwbaarheid van onze hybride aandrijflijnen.
14 dagen omruilgarantie
Met Toyota kies je voor de top in kwaliteit en betrouwbaarheid. Dat zie je terug in onze modellen, maar ook op het gebied van service gaan we net dat stapje verder. Ben je bijvoorbeeld na jouw aanschaf niet 100% tevreden of krijg je twijfels over jouw keuze? Dan heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen.
24/7 Pechhulp in heel Europa
Op pech onderweg zit niemand te wachten. Maar als het dan toch gebeurt, is het prettig om te weten dat er altijd iemand voor je klaarstaat die je weer op weg kan helpen. Alle Toyota Approved Occasions worden dan ook geleverd met 12 maanden volledige pechhulp. Niet alleen in Nederland, ook in de rest van Europa ben je 24/7 verzekerd van hulp.
Algemene garantievoorwaarden
Bekijk hier de algemene garantievoorwaarden die gelden op alle Toyota Approved Occasions.
Toyota biedt tot 10 jaar of 200.000 kilometer garantie voor zowel nieuwe als bestaande klanten, voor nieuwe auto’s maar ook occasions. Door het onderhoud uit te laten voeren door een Toyota dealer of Erkend reparateur in Nederland kunnen we de betrouwbaarheid blijven garanderen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Bij Toyota heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Louwman Roosendaal
Vlierwerf 12
4704 SB
ROOSENDAAL





































































