1.5 Hybrid 115 Dynamic Limited Parkeersensoren Stoel Verwarming 4Season Carplay Keyless
Toyota Yaris Cross 1.5 Hybrid 115 First Edition

Kenmerken
| Prijs | € 26.999,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 9.795 km |
| Bouwjaar | 2024 |
| Modeljaar | 2024 |
| Kleur | Overig |
| Datum eerste toelating | 10 december 2024 |
| Brandstof | Hybride |
| Verbruik | 4,5 l/100km |
| Trekgewicht | 750 kg |
|---|---|
| Wielbasis | 2,56 m |
| Acceleratie (0-100) | 11 s |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - € 188 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.165 kg |
| Cilinderinhoud | 1.490 cc |
| Carrosserietype | SUV |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 102 g/km |
| CO2-emissie (WLTP) | 102 g/km |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 92 pk |
| Onderhoudshistorie | Nee |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Ja |
| APK bij levering | Ja |
| Gecombineerd vermogen PK | 92 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 68 KW |
| Dealer onderhouden | Nee |
| Apple Carplay | Ja |
| Android Auto | Ja |
Bijzonderheden
Opties
- Airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Navigatiesysteem full map
- Aanhanger assistent
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Armsteun voor
- Audio installatie
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersairbag
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale airbag voor
- Connected services
- Cruise control adaptief
- DAB ontvanger
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Extra getint glas
- Geluidsisolerend glas
- Grootlichtassistent
- Hemelbekleding donker
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Keyless entry
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Luxe stoffen bekleding
- Mistlampen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm middel
- Passagiersairbag
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Start/stop systeem
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) achter
- Zij airbag(s) voor
Ook interessant voor jou
Een Toyota Approved Occasion biedt
Tot 10 jaar garantie
Op een tweedehands Toyota kun je bouwen. Kies je voor een Toyota Approved Occasions, dan krijg je sowieso 12 maanden garantie. Zolang jouw auto bij ons in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer*). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent.
Volledige onderhoudsbeurt
Met de aankoop van een Toyota Approved Occasion ben je verzekerd van een auto in topconditie. Onze technici voeren namelijk vooraf een volledige onderhoudsbeurt uit. Hierbij worden alle cruciale punten gecheckt, vloeistoffen ververst of op peil gebracht en, waar nodig, onderdelen vervangen.
Hybride Zekerheid Controle
Koop je een Toyota Approved Occasion met hybride aandrijflijn, dan wordt deze standaard geleverd inclusief Hybride Zekerheid Controle. Het hierbij behorende certificaat – met actuele meetwaarden – geeft je een jaar lang (of maximaal 15.000 kilometer) recht op kosteloos herstel van het batterijpakket na een eventueel defect. Als hybride leider met jarenlange ervaring en het grootste aanbod, bieden we onze klanten met de Hybride Zekerheid Controle een extra bewijs van vertrouwen in de duurzaamheid en betrouwbaarheid van onze hybride aandrijflijnen.
14 dagen omruilgarantie
Met Toyota kies je voor de top in kwaliteit en betrouwbaarheid. Dat zie je terug in onze modellen, maar ook op het gebied van service gaan we net dat stapje verder. Ben je bijvoorbeeld na jouw aanschaf niet 100% tevreden of krijg je twijfels over jouw keuze? Dan heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen.
24/7 Pechhulp in heel Europa
Op pech onderweg zit niemand te wachten. Maar als het dan toch gebeurt, is het prettig om te weten dat er altijd iemand voor je klaarstaat die je weer op weg kan helpen. Alle Toyota Approved Occasions worden dan ook geleverd met 12 maanden volledige pechhulp. Niet alleen in Nederland, ook in de rest van Europa ben je 24/7 verzekerd van hulp.
Algemene garantievoorwaarden
Bekijk hier de algemene garantievoorwaarden die gelden op alle Toyota Approved Occasions.
Toyota biedt tot 10 jaar of 200.000 kilometer garantie voor zowel nieuwe als bestaande klanten, voor nieuwe auto’s maar ook occasions. Door het onderhoud uit te laten voeren door een Toyota dealer of Erkend reparateur in Nederland kunnen we de betrouwbaarheid blijven garanderen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Bij Toyota heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
van Leussen Zutphen b.v.
Brinkhorst 7
7207 BG
ZUTPHEN








































