1.5 Vvt-I Aspiration Nl Auto Trekhaak Camera Clima Cruise
Toyota Aygo 1.0 Vvt-I X-Joy

Kenmerken
| Prijs | € 13.445,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 90.171 km |
| Bouwjaar | 2020 |
| Modeljaar | 2018 |
| Kenteken | J-491-HR |
| Kleur | Rood |
| Datum eerste toelating | 12 augustus 2020 |
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik | 4,2 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 405 kg |
| Afmetingen | 3,47 x 1,62 x 1,46 m |
| Wielbasis | 2,34 m |
| Acceleratie (0-100) | 15 s |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 70 - € 76 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 835 kg |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Carrosserietype | Hatchback |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 95 g/km |
| Energielabel | B |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 4 |
| Aantal Versnellingen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 72 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Nee |
| APK bij levering | Ja |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Gecombineerd vermogen PK | 72 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 53 KW |
| Dealer onderhouden | Nee |
| Apple Carplay | Ja |
| Android Auto | Ja |
Bijzonderheden
Opties
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 15"
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Uitstelbare zijruiten achter
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Extra getint glas achter
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur multifunctioneel
Ook interessant voor jou
Een Toyota Approved Occasion biedt
Tot 10 jaar garantie
Op een tweedehands Toyota kun je bouwen. Kies je voor een Toyota Approved Occasions, dan krijg je sowieso 12 maanden garantie. Zolang jouw auto bij ons in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer*). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent.
Volledige onderhoudsbeurt
Met de aankoop van een Toyota Approved Occasion ben je verzekerd van een auto in topconditie. Onze technici voeren namelijk vooraf een volledige onderhoudsbeurt uit. Hierbij worden alle cruciale punten gecheckt, vloeistoffen ververst of op peil gebracht en, waar nodig, onderdelen vervangen.
Hybride Zekerheid Controle
Koop je een Toyota Approved Occasion met hybride aandrijflijn, dan wordt deze standaard geleverd inclusief Hybride Zekerheid Controle. Het hierbij behorende certificaat – met actuele meetwaarden – geeft je een jaar lang (of maximaal 15.000 kilometer) recht op kosteloos herstel van het batterijpakket na een eventueel defect. Als hybride leider met jarenlange ervaring en het grootste aanbod, bieden we onze klanten met de Hybride Zekerheid Controle een extra bewijs van vertrouwen in de duurzaamheid en betrouwbaarheid van onze hybride aandrijflijnen.
14 dagen omruilgarantie
Met Toyota kies je voor de top in kwaliteit en betrouwbaarheid. Dat zie je terug in onze modellen, maar ook op het gebied van service gaan we net dat stapje verder. Ben je bijvoorbeeld na jouw aanschaf niet 100% tevreden of krijg je twijfels over jouw keuze? Dan heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen.
24/7 Pechhulp in heel Europa
Op pech onderweg zit niemand te wachten. Maar als het dan toch gebeurt, is het prettig om te weten dat er altijd iemand voor je klaarstaat die je weer op weg kan helpen. Alle Toyota Approved Occasions worden dan ook geleverd met 12 maanden volledige pechhulp. Niet alleen in Nederland, ook in de rest van Europa ben je 24/7 verzekerd van hulp.
Algemene garantievoorwaarden
Bekijk hier de algemene garantievoorwaarden die gelden op alle Toyota Approved Occasions.
Toyota biedt tot 10 jaar of 200.000 kilometer garantie voor zowel nieuwe als bestaande klanten, voor nieuwe auto’s maar ook occasions. Door het onderhoud uit te laten voeren door een Toyota dealer of Erkend reparateur in Nederland kunnen we de betrouwbaarheid blijven garanderen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Bij Toyota heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Louwman Noordwijk
De Hooge Krocht 2
2201 TX
NOORDWIJK ZH





































































