Touring Sports Hybrid 140 Executive Panoramadak
Toyota Corolla Touring Sports Hybrid 200 Gr Sport Plus

Kenmerken
| Prijs | € 38.999,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 36.271 km |
| Bouwjaar | 2024 |
| Modeljaar | 2023 |
| Kenteken | GFK-20-R |
| Kleur | Grijs |
| Datum eerste toelating | 8 juli 2024 |
| Brandstof | Hybride |
| Verbruik | 4,7 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 540 kg |
| Trekgewicht | 750 kg |
| Afmetingen | 4,65 x 1,79 x 0 m |
| Wielbasis | 2,7 m |
| Acceleratie (0-100) | 7 s |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 226 - € 247 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.415 kg |
| Cilinderinhoud | 1.987 cc |
| Carrosserietype | Stationwagon |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 105 g/km |
| CO2-emissie (WLTP) | 105 g/km |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 196 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Ja |
| APK bij levering | Ja |
| Gecombineerd vermogen PK | 196 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 144 KW |
| Dealer onderhouden | Nee |
| Apple Carplay | Ja |
| Android Auto | Ja |
Bijzonderheden
Opties
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas
- Full-LED koplampen
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Achterruitverwarming
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Glans exterieur delen
- LED dagrijverlichting
- Regensensor
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Head-up display
- Spraakbediening
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- Audio installatie premium
- Connected services
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm middel
Interieur & Comfort
- Achterbank verwarmd
- Achteruitrijcamera
- Airco (automatisch)
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel en versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Cruise control adaptief
- Dodehoek detectie
- Grootlichtassistent
- Parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor met correctie
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Uitstap waarschuwing
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Zij airbag(s) voor
Overig
- JBL sound system
- Keyless entry
- Navigatie via Apple Carplay / Android Auto
- Zwarte spiegelkappen
- Preventieve vervanging slijtagedelen
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Ook interessant voor jou
Een Toyota Approved Occasion biedt
Tot 10 jaar garantie
Op een tweedehands Toyota kun je bouwen. Kies je voor een Toyota Approved Occasions, dan krijg je sowieso 12 maanden garantie. Zolang jouw auto bij ons in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer*). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent.
Volledige onderhoudsbeurt
Met de aankoop van een Toyota Approved Occasion ben je verzekerd van een auto in topconditie. Onze technici voeren namelijk vooraf een volledige onderhoudsbeurt uit. Hierbij worden alle cruciale punten gecheckt, vloeistoffen ververst of op peil gebracht en, waar nodig, onderdelen vervangen.
Hybride Zekerheid Controle
Koop je een Toyota Approved Occasion met hybride aandrijflijn, dan wordt deze standaard geleverd inclusief Hybride Zekerheid Controle. Het hierbij behorende certificaat – met actuele meetwaarden – geeft je een jaar lang (of maximaal 15.000 kilometer) recht op kosteloos herstel van het batterijpakket na een eventueel defect. Als hybride leider met jarenlange ervaring en het grootste aanbod, bieden we onze klanten met de Hybride Zekerheid Controle een extra bewijs van vertrouwen in de duurzaamheid en betrouwbaarheid van onze hybride aandrijflijnen.
14 dagen omruilgarantie
Met Toyota kies je voor de top in kwaliteit en betrouwbaarheid. Dat zie je terug in onze modellen, maar ook op het gebied van service gaan we net dat stapje verder. Ben je bijvoorbeeld na jouw aanschaf niet 100% tevreden of krijg je twijfels over jouw keuze? Dan heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen.
24/7 Pechhulp in heel Europa
Op pech onderweg zit niemand te wachten. Maar als het dan toch gebeurt, is het prettig om te weten dat er altijd iemand voor je klaarstaat die je weer op weg kan helpen. Alle Toyota Approved Occasions worden dan ook geleverd met 12 maanden volledige pechhulp. Niet alleen in Nederland, ook in de rest van Europa ben je 24/7 verzekerd van hulp.
Algemene garantievoorwaarden
Bekijk hier de algemene garantievoorwaarden die gelden op alle Toyota Approved Occasions.
Toyota biedt tot 10 jaar of 200.000 kilometer garantie voor zowel nieuwe als bestaande klanten, voor nieuwe auto’s maar ook occasions. Door het onderhoud uit te laten voeren door een Toyota dealer of Erkend reparateur in Nederland kunnen we de betrouwbaarheid blijven garanderen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Bij Toyota heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Van Gent Autobedrijf Amersfoort B.V.
Ruimtevaart 4
3824 MX
AMERSFOORT


















































