Verkocht-Kijk Maar>> Droranjesnor
Toyota Verso 1.8 Vvt-I Dynamic Business

Kenmerken
| Prijs | € 10.900,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 160.991 km |
| Bouwjaar | 2011 |
| Modeljaar | 2010 |
| Kenteken | 70-RZH-1 |
| Kleur | Grijs |
| Datum eerste toelating | 9 september 2011 |
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik | 7,1 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 705 kg |
| Trekgewicht | 1.300 kg |
| Afmetingen | 4,44 x 1,79 x 1,67 m |
| Wielbasis | 2,78 m |
| Acceleratie (0-100) | 11 s |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 226 - € 247 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.420 kg |
| Cilinderinhoud | 1.794 cc |
| Carrosserietype | MPV |
| Emissieklasse | 5 |
| CO2-emissie | 164 g/km |
| Energielabel | C |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| Aantal Versnellingen | 6 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 147 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Nee |
| APK bij levering | Ja |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Gecombineerd vermogen PK | 147 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 108 KW |
| Dealer onderhouden | Nee |
| Apple Carplay | Nee |
| Android Auto | Nee |
Bijzonderheden
Opties
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint warmtewerend glas
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Zonnescherm zijruiten
Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
Overige
- Bluetooth
- Electronic climate control
- Extra getint glas achter
- Full map navigatie
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur multifunctioneel
Ook interessant voor jou
Autobedrijf Bloemberg B.V.
Marconistraat 21
6902 PC
ZEVENAAR










































