Touring Sports 1.8 Hybrid Aspiration
Toyota Auris Touring Sports 1.8 Hybrid Dynamic Dealer Onderhouden Keyless Navi Clima Cruise

Kenmerken
| Prijs | € 13.499,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 228.108 km |
| Bouwjaar | 2018 |
| Modeljaar | 2015 |
| Kenteken | TX-334-V |
| Kleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 22 maart 2018 |
| Brandstof | Hybride |
| Verbruik | 4 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 555 kg |
| Trekgewicht | 345 kg |
| Afmetingen | 4,6 x 1,76 x 1,49 m |
| Wielbasis | 2,6 m |
| Acceleratie (0-100) | 11 s |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 199 - € 217 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.310 kg |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Carrosserietype | Stationwagon |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 92 g/km |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Nee |
| APK bij levering | Nee |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Dealer onderhouden | Nee |
| Apple Carplay | Nee |
| Android Auto | Nee |
Bijzonderheden
Opties
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Overige
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Dab
- Electronic climate control
- Extra getint glas achter
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
Ook interessant voor jou
Automobielbedrijf Van der Linde Steenwijk B.V.
Broekslagen 12
8331 TJ
STEENWIJK




















































