Touring Sports 1.8 Hybrid Dynamic
Toyota Auris Touring Sports 1.8 Hybrid Executive

Kenmerken
| Prijs | € 21.950,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 75.448 km |
| Bouwjaar | 2018 |
| Modeljaar | 2015 |
| Kenteken | XH-374-L |
| Kleur | Grijs |
| Datum eerste toelating | 27 december 2018 |
| Brandstof | Hybride |
| Verbruik | 4,2 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 555 kg |
| Trekgewicht | 345 kg |
| Afmetingen | 4,6 x 1,76 x 0 m |
| Wielbasis | 2,6 m |
| Acceleratie (0-100) | 11 s |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 171 - € 193 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.310 kg |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Carrosserietype | Stationwagon |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 95 g/km |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
| Zitplaatsen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 136 pk |
| Onderhoudshistorie | Nee |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Nee |
| APK bij levering | Ja |
| Gecombineerd vermogen PK | 136 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 100 KW |
| Dealer onderhouden | Nee |
| Apple Carplay | Nee |
| Android Auto | Nee |
Bijzonderheden
Opties
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metallic lak (002)
- Mistlampen voor
- Regensensor
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio-CD/MP3 speler
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersairbag
- Bots herkenning en activatie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Zij airbag(s) voor
Interieur & Comfort
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Electronic climate controle
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Kunstlederen/alcantara bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
Overig
- Toyota Mengelers Venlo T: 077-3820685
Ook interessant voor jou
Een Toyota Approved Occasion biedt
Tot 10 jaar garantie
Op een tweedehands Toyota kun je bouwen. Kies je voor een Toyota Approved Occasions, dan krijg je sowieso 12 maanden garantie. Zolang jouw auto bij ons in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer*). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent.
Volledige onderhoudsbeurt
Met de aankoop van een Toyota Approved Occasion ben je verzekerd van een auto in topconditie. Onze technici voeren namelijk vooraf een volledige onderhoudsbeurt uit. Hierbij worden alle cruciale punten gecheckt, vloeistoffen ververst of op peil gebracht en, waar nodig, onderdelen vervangen.
Hybride Zekerheid Controle
Koop je een Toyota Approved Occasion met hybride aandrijflijn, dan wordt deze standaard geleverd inclusief Hybride Zekerheid Controle. Het hierbij behorende certificaat – met actuele meetwaarden – geeft je een jaar lang (of maximaal 15.000 kilometer) recht op kosteloos herstel van het batterijpakket na een eventueel defect. Als hybride leider met jarenlange ervaring en het grootste aanbod, bieden we onze klanten met de Hybride Zekerheid Controle een extra bewijs van vertrouwen in de duurzaamheid en betrouwbaarheid van onze hybride aandrijflijnen.
14 dagen omruilgarantie
Met Toyota kies je voor de top in kwaliteit en betrouwbaarheid. Dat zie je terug in onze modellen, maar ook op het gebied van service gaan we net dat stapje verder. Ben je bijvoorbeeld na jouw aanschaf niet 100% tevreden of krijg je twijfels over jouw keuze? Dan heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen.
24/7 Pechhulp in heel Europa
Op pech onderweg zit niemand te wachten. Maar als het dan toch gebeurt, is het prettig om te weten dat er altijd iemand voor je klaarstaat die je weer op weg kan helpen. Alle Toyota Approved Occasions worden dan ook geleverd met 12 maanden volledige pechhulp. Niet alleen in Nederland, ook in de rest van Europa ben je 24/7 verzekerd van hulp.
Algemene garantievoorwaarden
Bekijk hier de algemene garantievoorwaarden die gelden op alle Toyota Approved Occasions.
Toyota biedt tot 10 jaar of 200.000 kilometer garantie voor zowel nieuwe als bestaande klanten, voor nieuwe auto’s maar ook occasions. Door het onderhoud uit te laten voeren door een Toyota dealer of Erkend reparateur in Nederland kunnen we de betrouwbaarheid blijven garanderen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Bij Toyota heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Mengelers Automotive Venlo B.V.
Rudolf Dieselweg 28
5928 RA
VENLO




















































