1.0 Vvt-I X-Play
Toyota Aygo 1.0 Vvt-I 5-Drs X-Play

Kenmerken
| Prijs | € 8.795,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 47.336 km |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kenteken | HZ-144-Z |
| Kleur | Wit |
| Datum eerste toelating | 2 februari 2016 |
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik | 3,8 l/100km |
| APK datum | 2 februari 2022 |
|---|---|
| Afmetingen | 3,46 x 1,62 x 1,46 m |
| Wielbasis | 2,34 m |
| Acceleratie (0-100) | 14 s |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 56 - € 63 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 830 kg |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Carrosserietype | Hatchback |
| CO2-emissie | 88 g/km |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Zitplaatsen | 4 |
| Aantal Versnellingen | 5 |
| BTW/Marge | € 0,- |
| Vermogen | 69 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Nee |
| APK bij levering | Nee |
| Dealer onderhouden | Nee |
| Apple Carplay | Nee |
| Android Auto | Nee |
Bijzonderheden
Opties
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
Infotainment
- Audio installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel en versnellingspook
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
Milieu
- Start/stop systeem
Ook interessant voor jou
Louwman Den Haag
Donau 36
2491 BA
DEN HAAG













































