1.5 Hybrid 115 First Edition
Toyota Proace Worker 2.0 D-4D L1 Challenger

Kenmerken
| Prijs | € 28.573,- |
|---|---|
| Kilometerstand | 4.850 km |
| Bouwjaar | 2024 |
| Modeljaar | 2024 |
| Kenteken | V-80-JND |
| Kleur | Grijs |
| Datum eerste toelating | 7 december 2024 |
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik | 7,4 l/100km |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.400 kg |
| Trekgewicht | 2.500 kg |
| Afmetingen | 4,98 x 1,92 x 0 m |
| Wielbasis | 3,28 m |
| Acceleratie (0-100) | 12 s |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Motorrijtuigenbelasting | € 156 - € 156 per kwartaal |
| Aandrijving | voorwiel |
| Leeggewicht | 1.700 kg |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Emissieklasse | 6 |
| CO2-emissie | 200 g/km |
| CO2-emissie (WLTP) | 200 g/km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Zitplaatsen | 3 |
| Aantal Versnellingen | 6 |
| BTW/Marge | € 6.000,- |
| Vermogen | 144 pk |
| Onderhoudshistorie | Ja |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW aftrekbaar | Ja |
| APK bij levering | Ja |
| Gecombineerd vermogen PK | 144 PK |
| Gecombineerd vermogen KW | 106 KW |
| Dealer onderhouden | Ja |
| Apple Carplay | Ja |
| Android Auto | Ja |
Bijzonderheden
Opties
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control
- Iron Silver (KCA)
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Parkeersensor achter
- Zijschuifdeur rechts
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Achterdeuren zonder ruit
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser en sproeier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Armsteun voor
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- DAB ontvanger
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsisolerend glas
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Instructieboekjes aanwezig
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm klein
- Passagiersairbag
- Radio
- Regensensor
- Rijstrooksensor
- Rookvrij
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Trekhaak
- Tussenschot volledig
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Ook interessant voor jou
Een Toyota Approved Occasion biedt
Tot 10 jaar garantie
Op een tweedehands Toyota kun je bouwen. Kies je voor een Toyota Approved Occasions, dan krijg je sowieso 12 maanden garantie. Zolang jouw auto bij ons in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer*). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent.
Volledige onderhoudsbeurt
Met de aankoop van een Toyota Approved Occasion ben je verzekerd van een auto in topconditie. Onze technici voeren namelijk vooraf een volledige onderhoudsbeurt uit. Hierbij worden alle cruciale punten gecheckt, vloeistoffen ververst of op peil gebracht en, waar nodig, onderdelen vervangen.
Hybride Zekerheid Controle
Koop je een Toyota Approved Occasion met hybride aandrijflijn, dan wordt deze standaard geleverd inclusief Hybride Zekerheid Controle. Het hierbij behorende certificaat – met actuele meetwaarden – geeft je een jaar lang (of maximaal 15.000 kilometer) recht op kosteloos herstel van het batterijpakket na een eventueel defect. Als hybride leider met jarenlange ervaring en het grootste aanbod, bieden we onze klanten met de Hybride Zekerheid Controle een extra bewijs van vertrouwen in de duurzaamheid en betrouwbaarheid van onze hybride aandrijflijnen.
14 dagen omruilgarantie
Met Toyota kies je voor de top in kwaliteit en betrouwbaarheid. Dat zie je terug in onze modellen, maar ook op het gebied van service gaan we net dat stapje verder. Ben je bijvoorbeeld na jouw aanschaf niet 100% tevreden of krijg je twijfels over jouw keuze? Dan heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen.
24/7 Pechhulp in heel Europa
Op pech onderweg zit niemand te wachten. Maar als het dan toch gebeurt, is het prettig om te weten dat er altijd iemand voor je klaarstaat die je weer op weg kan helpen. Alle Toyota Approved Occasions worden dan ook geleverd met 12 maanden volledige pechhulp. Niet alleen in Nederland, ook in de rest van Europa ben je 24/7 verzekerd van hulp.
Algemene garantievoorwaarden
Bekijk hier de algemene garantievoorwaarden die gelden op alle Toyota Approved Occasions.
Toyota biedt tot 10 jaar of 200.000 kilometer garantie voor zowel nieuwe als bestaande klanten, voor nieuwe auto’s maar ook occasions. Door het onderhoud uit te laten voeren door een Toyota dealer of Erkend reparateur in Nederland kunnen we de betrouwbaarheid blijven garanderen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
Bij Toyota heb je 14 dagen de tijd om jouw Toyota Approved Occasion om te ruilen. Vraag jouw dealer naar de voorwaarden of lees de algemene voorwaarden online.
ADG Hoogeveen B.V.
Parmentierstraat 3
7903 TN
HOOGEVEEN
























































